۱۷ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۲:۵۴
کد خبر: ۷۵۱۰۹۶
نماینده ولی فقیه در لرستان:

انتخابات از موقعیت های حساس انقلاب است

انتخابات از موقعیت های حساس انقلاب است
حجت الاسلام والمسلمین شاهرخی با اشاره به اینکه انتخابات از موقعیت های حساس انقلاب است، گفت: با تبیین اهمیت و حضور مردم در انتخابات باید زمینه مشارکت حداکثری فراهم شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری رسا در لرستان، حجت الاسلام والمسلمین سیداحمدرضا شاهرخی، ظهر امروز در دیدار با جمعی از کارکنان حفاظت اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به مناسبت گرامیداشت سالروز عملیات والفجر ۸ و روز حفاظت اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: موفقیت ها و امتیازی که سپاه پاسداران از آن برخوردار است، بخش مهمی از آن به معنویت و ایمان پاسداران برمی‌گردد.

نماینده ولی فقیه در لرستان افزود: پرداختن به معنویت گرایی، ایمان به خدای متعال و کسب آموزه های اهل بیت(ع) و پیروی محض از ولی فقیه زمان سپاه ما را از نیروهای مسلحِ بیگانه ممتاز می‌کند است.

وی در ادامه به تلاش دشمن برای ضربه زدن به نظام جمهوری اسلامی اشاره کرد و گفت: به فضل الهی نظام جمهوری اسلامی با حضور مقتدرانه نیروهای مسلح و رصد اطلاعاتی سپاه و مجموعه حفاظت اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، خودفروختگان و خیانتکارانی داخلی و خائنین و دشمنان در کشورهای دیگر را شناسایی می‌کنند و به آنها ضربات مهلکی می‌زنند.

حجت الاسلام والمسلمین شاهرخی با اشاره به خدمات و حضور مجموعه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، در عرصه‌های مختلف انقلاب خاطرنشان کرد: این چنین موفقیت هایی نیازمند آموزش لازم و برنامه‌ریزی دقیق هست که باید در مجموعه سپاه به دقت مورد توجه قرار بگیرد، و روز به روز در این جهت حفاظت اطلاعات رشد کافی را پیدا نمایند.

وی رسالت انقلاب اسلامی را یک رسالت جهانی خواند و گفت: انقلاب به دنبال این است که مستضعفان جهان را به روی مستکبران پیروز کند و مستکبران این را هم به خوبی پی برده‌اند، لذا به انحاء مختلف در این رسالت و ماموریت مهم انحراف ایجاد می کنند، ولی می‌بینیم که مجموعه سپاه در بخش های گوناگون در حال حرکت بسوی قله‌های افتخار است.

حجت الاسلام والمسلمین شاهرخی تاکید کرد: لحظه‌ای نباید از کید دشمنان غفلت کرد و در همه جهات باید مراقبت شود و باید توجه داشت که هر کجا موفق شدیم بخش اعظم آن بواسطه حفاظت و نگهداری از اطلاعات است.

وی در بخش دیگری از سخنانش از نقاط حساس را همین انتخابات عنوان کرد و گفت: دشمن در این راستا همواره در تلاش بوده و دست به توطئه می زند و همه باید تلاش و تبیین کنیم که با رقابت و رفاقت و مشارکت حداکثری انجام پذیرد.

نماینده ولی فقیه در لرستان بیان کرد: انتخابات و حضور مردم در صحنه از جمله راهپیمای ۲۲ بهمن مورد هجوم دشمنان است، هرکسی مخاطبی دارد باید در جهت حضور در انخاتبات و فراهم ساختن زمینه مشارکت حداکثری تبلیغ و تبیین نماید.

ابراهیم بهروج
ارسال نظرات