۰۷ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۱:۴۲
کد خبر: ۷۵۳۹۸۷

بیانیه جامعه الزهرا در محکومیت جنایت اخیر رژیم صهیونیستی 

بیانیه جامعه الزهرا در محکومیت جنایت اخیر رژیم صهیونیستی 
جامعه الزهرا (س)، جنایت رژیم صهیونیستی در حمله غیرانسانی و غیراخلاقی به زنان و نوامیس مظلوم و بی‌دفاع غزه را محکوم کرد.
به گزارش خبرنگار سرویس حوزه و روحانیت خبرگزاری رسا، جامعه الزهرا (س) به عنوان نهاد حوزوی بانوان، در پی اقدام شنیعی رژیم صهیونیستی و جنایت علیه زنان مسلمان و قتل عام آن ها بیانیه ای در محکومیت آن صادر کرد.
 
متن این بیانیه به شرح ذیل است:
بسم الله الرحمن الرحیم 
وسیعلم الذین ظلموا ای منقلب ینقلبون (شعرا/۲۲۷)
 
جنایت رژیم صهیونیستی در حمله غیرانسانی و غیراخلاقی به زنان و نوامیس مظلوم و بی‌دفاع مسلمانان در غزه، امت اسلامی را دغدار و بی‌تاب نمود و بار دیگر حقانیت ضرورت نابودی این رژیم نامشروع را به رخ جهانیان کشید و جنایتی رقم زد که بشریت همواره از آن شرمگین خواهد بود. 
 
این اقدام ددمنشانه، به عنوان نقطه عطفی در سیاهه جنایات ضدبشری این رژیم غاصب ثبت خواهد شد؛ اما بدون ترید، سکوت و بی‌عملی مراجع بین‌المللی، اتحادیه عرب و دولت‌های غربی نسبت به این جنایت عظیم، ظلمی مضاعف به مردم مظلوم فلسطین و خیانتی آشکار به انسانیت است. 
 
کشورهای اسلامی و همه دولت‌های آزادی‌خواه و تمامی مجامع بین‌المللی برای حمایت همه‌جانبه از فلسطین و مقاومت مردمی باید متحد شوند و آگاه باشند که «روز انتقام گرفتنِ مظلوم از ظالم، شدیدتر و سخت‌تر از روز ستم کردن ِظالم بر مظلوم است»(نهج‌البلاغه، حکمت ۲۴۱).
 
اساتید، طلاب جامعه الزهرا سلام‌الله‌علیها در سراسر ایران و جهان، ضمن همدردی با خواهران و برادران فلسطینی و عرض تسلیت محضر حضرت صاحب الامر عجّل‌الله‌تعالی‌فرجه‌الشریف و همه امت‌های مسلمان و آزادی‌خواه جهان، به مجامع بین المللی برای پرهیز از سکوت و دفاع فوری از انسانیت و مظلومیت، هشدار داده و به ملت بزرگ فلسطین نوید می‌دهد حرکت قدرتمند آزادی‌خواهی در دفاع از مردم شجاع و مظلوم به زودی با تحقق وعده الهی «وَ نُرِیدُ أَن نَّمُنَّ عَلَی الَّذِینَ اسْتُضْعِفُوا فِی الْأَرْضِ وَ نَجْعَلَهُمْ أَئِمَّةً وَ نَجْعَلَهُمُ الْوَارِثِینَ (قصص/5)» به ثمر خواهد رسید ان‌شاءالله.
 
ارسال نظرات