۰۳ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۴:۱۵
کد خبر: ۶۷۷۰۴۲
پ
اشتراک نظر قابل تامل دو سپهبد شهید درباره عاقبت‌بخیری، آزادی از نگاه غربی‌ها چه مفهومی دارد؟، سیاست‌های غلط دولت روحانی علیه جوانان دهه ۶۰، تغییرات شرایط سیاست خارجی ایران نسبت به سال ۹۴ بخشی از تازه های شبکه های اجتاعی امروز است.

به گزارش خبرگزاری رسا، اشتراک نظر قابل تامل دو سپهبد شهید درباره عاقبت‌بخیری، آزادی از نگاه غربی‌ها چه مفهومی دارد؟، سیاست‌های غلط دولت روحانی علیه جوانان دهه ۶۰، تغییرات شرایط سیاست خارجی ایران نسبت به سال ۹۴ بخشی از تازه های شبکه های اجتاعی امروز است.

 

اشتراک نظر قابل تامل دو سپهبد شهید درباره عاقبت‌بخیری

کانال تلگرامی مرکز اسناد انقلاب اسلامی نوشت: شهید سپهبد علی صیادشیرازی: عظیم‌ترین نعمت خدا را نعمت عظیم ولایت می‌دانم و استحکام در پیوند با ولایت را ضمانت‌بخش هدایت و عاقبت‌بخیری می‌پندارم.

شهید سپهبد قاسم سلیمانی: والله والله والله از مهمترین شئون عاقبت‌بخیری، رابطه قلبی و دلی و حقیقی ما با این حکیمی [رهبر معظم انقلاب] است که امروز سکان انقلاب را به دست دارد.

اشتراک نظر قابل تامل دو سپهبد شهید درباره عاقبت‌بخیری

 

آزادی از نگاه غربی‌ها چه مفهومی دارد؟

کیان عبداللهی، فعال رسانه‌ای در واکنش به توییت عباس عبدی در توییتر نوشت: ‏مفهوم «آزادی» برای انسان غربی دقیقاً همین است. برخلاف یک تصور غلط، آنچه برای غربیها اصالت دارد «فرد» است نه آزادی؛ و اگر از آزادی میگویند مقصودشان صرفاً آزادی همان فرد غربی است، حتّی اگر به قیمت استثمار و چپاول و غارت و قتل میلیونها غیر از خودشان تمام شود.

گفتنی است، عباس عبدی طی توییتی نوشته بود که ‏گوردن براون نخست‌وزیراسبق بریتانیا اخیراً در یک گفتگوی تلویزیونی گفت: پنتاگون به ما دروغ گفت که صدام سلاح کشتار جمعی دارد.

خبرنگار: حالا احساست چیست؟

بروان پاسخ داد، متاسف است که سربازان بریتانیایی را به خطر انداخته است!

دریغ از یک کلمه در مورد مردم عراق

آزادی از نگاه غربی‌ها چه مفهومی دارد؟

 

سیاست‌های غلط دولت روحانی علیه جوانان دهه ۶۰

سیدنظام‌الدین موسوی، نماینده مجلس در توییتر نوشت: بر اساس سرشماری سال۱۳۹۵ مردان و زنان بین ۲۵ تا ۳۵سال، گسترده ترین رده در هرم سنی جمعیت کشور بوده و هستند.

متولدین دهه۶۰ که دهه۹۰ موعد ازدواجشان بود ولذا کشور بیشترین نیاز را به ساخت مسکن داشت.

درست در همین سالها دولت روحانی ساخت مسکن مهر را متوقف و عباس آخوندی آن را مزخرف نامید.

سیاست‌های غلط دولت روحانی علیه جوانان دهه ۶۰

 

سیاست‌های غلط دولت روحانی علیه جوانان دهه ۶۰

 

تغییرات شرایط سیاست خارجی ایران نسبت به سال ۹۴

فواد ایزدی، تحلیلگر سیاسی در توییتر نوشت: ‏آیا واقعا شرایط سیاست خارجی کشور نسبت به سال ۹۴ به نفع ایران تغییر کرده؟

بله،

آمریکا در سوریه، یمن، عراق... شکست خورده

واقعیت برجام برای خیلی‌ها روشن شده

توانمندی کشور در دورزدن تحریم‌ها بیشتر شده...

این استاد دانشگاه جورج‌تاون و عضو شورای روابط خارجی آمریکا هم این را فهمیده

تغییرات شرایط سیاست خارجی ایران نسبت به سال ۹۴قانونی که می‌تواند از فاصله طبقاتی بکاهد

مهدی چمران رئیس سابق شورای شهر تهران طی توییتی نوشت: ‏عدالتخواهی از خصوصیاتی است که مقام رهبری برای نامزدهای رئیس جمهوری برشمرد.

مجلس در بودجه ۱۴۰۰ در مسیر عدالتخواهی قانون دریافت مالیات از خانه های لوکس و خودروهای گران قیمت را تصویب نمود که این دریافت ها برای همه مردم هزینه شود و می تواند از فاصله طبقاتی بکاهد..

قانونی که می‌تواند از فاصله طبقاتی بکاهد

 

مجلس عقب افتادگی دولت رو جبران می‌کنه

یک کاربر فضای مجازی در توییتر نوشت: ‏حدود ۳۰۰ شغل مستقیم با غیر مستقیم با ساخت مسکن در ارتباطن و بزرگترین خیانت دولت تو این سال های نساختن مسکن بود.

ولی حالا به گفته قالیباف مجلس سعی داره با ‎طرح جهش تولید مسکن این عقب افتادگی رو جبران کنه؛ امیدواریم این قانون بتونه به زودتر خونه دار شدن مردم کمک کنه‌.

مجلس عقب افتادگی دولت رو جبران می‌کنه

 ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
نظراتی که حاوی توهین یا افترا به اشخاص،قومیت‌ها باشد و یا با قوانین کشور و آموزه های دینی مغایرت داشته باشدمنتشر نخواهد شد.
پرطرفدارترین