۰۱ مهر ۱۴۰۰ - ۲۱:۲۵
کد خبر: ۶۹۰۴۷۵
پ
آیا روحانی درمورد اتهام تابعیت بریتانیایی یا تقلب در پایان‌نامه و تخلفات دیگر اساسا در شورای انقلاب فرهنگی مورد سوال قرار می‌گرفت؟

به گزارش خبرگزاری رسا، حسن رحیم پور در توییتر نوشت: آیا صحت دارد که حسن روحانی بعلت بعضی پرونده های فساد یا تخلف از وظایف قانونی و شکایت بیش از نیم میلیون از مردم(تاکنون) از وی، می‌خواهد بدون محاکمه، از کشور گریخته و مقیم انگلستان شود؟

آیا روحانی درمورد اتهام تابعیت بریتانیایی یا تقلب در پایان‌نامه و تخلفات دیگر اساسا در شورای انقلاب فرهنگی مورد سوال قرار می‌گرفت؟

پاسخ) خیر. نشنیده‌ام. اما اصولا در مورد محاکمه حاکمانی که حال و هوای دیکتاتوری و عادی‌سازی تخلفات دارند، بنده بازخواست و مهار قانونی همه مسئولان متخلف در هر سطحی و هر قوه‌ای را، همزمان با دوره حاکمیت آنان صحیح‌تر می‌دانم،

زیرا تشکیل دادگاه پس از پایان کارشان، گرچه تنش کمتری دارد، اما مانع بسیاری صدمات ملی نمی‌شود. بازخواست حاکمان، دستکم پس از پایان کار باید در کشور، نهادینه و کاملا عادی شود و قانون هیچکس را مستثنی نکند. 

مواردی نیز صریحا خلاف قانون شمرده نمی‌شود چون راحت طلبی، اشرافیگری، دروغهای مکرر، روحیه استکباری و تکبر با مردم و  ذلت با غرب، رانت‌خواری ظاهرا قانونی و... اما در حکومت اسلامی، همگی جرم و انحراف است.

آیا روحانی قصد فرار و اخذ اقامت انگلستان را دارد؟

 

انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
مهدی ازکرمان
Iran, Islamic Republic of
23:49 - 1400/07/01
استاد سپاسگژارخداوندیم که دعا ملت رادرباره شمااجابت کرد تاا وجودتان اسلام وانقلاب بهره ببرند.درموردپاسخگویی چه درحین منسب وبعدازآن فرقی نبایدباشد وهزینه ااش هرچه باشدبهترازرها کردن وعدم پاسخگوییست.اگرافکارعمومی اقناع نشودوسلب اعتماد خودش خسرانست.مویدباشید.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
نظراتی که حاوی توهین یا افترا به اشخاص،قومیت‌ها باشد و یا با قوانین کشور و آموزه های دینی مغایرت داشته باشدمنتشر نخواهد شد.
پرطرفدارترین