۰۶ مهر ۱۴۰۰ - ۰۸:۵۲
کد خبر: ۶۹۰۸۱۴
پ
هنوز هویت رئیس جدید شاباک از سوی تل آویو افشا نشده، مقاومت فلسطین اسم و تصویر او را در کنار دیگر جزئیات منتشر و از عبارت تحت تعقیب به دو زبان عربی و انگلیسی برای او استفاده کردند.

به گزارش خبرگزاری رسا به نقل از جام جم آنلاین، مقاومت فلسطین با افشای هویت رئیس جدید شاباک رژیم صهیونیستی ضربه مهلکی به این رژیم وارد کرد.

بر اساس این گزارش؛ هنوز هویت رئیس جدید شاباک از سوی تل آویو افشا نشده، مقاومت فلسطین اسم و عکس او را در کنار دیگر جزییات منتشر و از عبارت تحت تعقیب به دو زبان عربی و انگلیسی برای او استفاده کردند.

یک منبع آگاه در مقاومت فلسطین هویت رئیس جدید شاباک را که اشغالگران آنرا مخفی نگه داشته بودند، فاش کرد.

این منبع به خبرگزاری فلسطین الان اطلاعات دست اولی درباره رئیس جدید شاباک داد و اعلام کرد که رئیس جدید شاباک که رژیم صهیونیستی هویت وی را مخفی کرده و تنها با اسم اختصاری «ر» معرفی کرده بوده، «رونن پرزوفسکی» نام دارد.

منبع مذکور به فلسطین الان اعلام کرد که پرزوفسکی که دشمن صهیونیست هویتش را مخفی نگه داشته بود و از او به عنوان فرمانده ماموریت‌های خطرناک و ویژه نام برده بود، تحت رصد مقاومت و در فهرست مظنونان است و بازوهای مقاومت آن‌را تحت تعقیب قرار خواهد داد.

این منبع افزود: وی متولد ۲۴ دسامبر ۱۹۶۵ است، منزل وی در خیابان «عغنون» در شهر «هود هشارون» در فلسطین اشغالی قرار دارد و شماره پلاک آن ۶ است. این شخص تحت رصد و تعقیب مقاومت قرار دارد.

این در حالی است که نفتالی بنت نخست وزیر رژیم صهیونیستی اعلام کرده بود که فردی با نام اختصاری «ر» به عنوان رئیس شاباک به جای نداف آرگمان تعیین شده است.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
نظراتی که حاوی توهین یا افترا به اشخاص،قومیت‌ها باشد و یا با قوانین کشور و آموزه های دینی مغایرت داشته باشدمنتشر نخواهد شد.
پرطرفدارترین