۲۹ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۶:۵۸
کد خبر: ۷۱۷۴۹۳

پیام تسلیت آیت الله مکارم شیرازی در پی درگذشت مرحوم انصاریان

پیام تسلیت آیت الله مکارم شیرازی در پی درگذشت مرحوم انصاریان
حضرت آیت الله مکارم شیرازی با صدور در پی درگذشت مرحوم انصاریان تصریح کرد: این دل سوخته اهل بیت سالیان متمادی در راه نشر دین در اقصی نقاط جهان مجاهدانه سعی وافر نمود.

به گزارش سرویس سیاسی خبرگزاری رسا، حضرت آیت الله ناصر مکارم شیرازی در پی درگذشت مرحوم حاج محمد تقی انصاریان پیام تسلیتی صادر کرد.

متن این پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

انا لله و انا الیه راجعون

خبر رحلت خادم قرآن و مکتب اهل بیت (علیهم السلام)، جناب مستطاب مرحوم آقای حاج محمدتقی انصاریان (طاب ثراه) موجب تأسف و تألم فراوان گردید.

این دل سوخته اهل بیت که خود اهل علم و فضل بود سالیان متمادی در راه نشر دین در اقصی نقاط جهان مجاهدانه سعی وافر نمود.

علاقه وی به ابلاغ معارف قرآن، کلام و سیره معصومین (علیهم السلام) و سرگذشت و منش علما و بزرگان دین به زبان های مختلف باعث شد که موسسه ایشان به یکی از مراکز معتبر جهانی برای آشنایی با اسلام حقیقی تبدیل گردد، که امید است مسیر حرکت او ادامه پیدا کند.

اینجانب فقدان این عزیز را به فرزندان مکرّمش، خاندان محترم انصاریان و عموم علاقه‌مندان ایشان تسلیت عرض می کنم و حشر او را با اولیا و صلحا، و صبر جمیل و اجر جزیل را برای بازماندگان از درگاه خداوند منان مسئلت دارم.

والسلام علیکم و رحمة الله و برکاته

قم - ناصر مکارم شیرازی

29 مرداد 1401

ارسال نظرات
نظرات بینندگان
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۳۰ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۵۳
با توجه به فعالیت های ارزشمند این ناشر بین المللی تقاضا داریم اطلاعات بیشتری را در خصوص این فعالیت های این شخصیت علمی و فرهنگی منتشر نمایید.
0
0