۰۹ آبان ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۵
کد خبر: ۷۲۲۷۱۵
پ
طبق پیش بینی سازمان هواشناسی امروز با ورود سامانه بارشی به غرب کشور بیشتر مناطق کشور شاهد بارش باران خواهند بود.

 طی ساعات آینده در کرمانشاه شمال خراسان رضوی ارتفاعات زاگرس مرکزی واقع در استان‌های لرستان، چهارمحال وبختیاری و ارتفاعات البرز شرقی افزایش ابر وزش باد و بارش پراکنده گاهی رعدوبرق رخ می‌دهد.

امروز با ورود سامانه بارشی به غرب کشور برای استان‌های کردستان کرمانشاه لرستان ایلام همدان مرکزی قم، جنوب آذربایجان غربی، ارتفاعات و دامنه‌های جنوبی البرز واقع در استان‌های زنجان، قزوین، البرز و تهران و سه شنبه برای استان‌های واقع در غرب و برخی نقاط مرکز کشور همچنین استان‌های واقع در دامنه‌های جنوبی البرز شامل زنجان، قزوین، البرز، تهران و سمنان رگبار و رعدوبرق وزش باد شدید و در مناطق مستعد خیزش گردوخاک و کاهش کیفیت هوا پیش بینی می‌شود.

همچنین سه شنبه با شمالی شدن جریانات بر روی دریای خزر برای استان‌های ساحلی دریای خزر، اردبیل، خراسان شمالی و خراسان رضوی بارش باران گاهی رعدوبرق و وزش باد شدید همراه با کاهش دما پیش بینی می‌شود.

 طی روز‌های دوشنبه و سه شنبه به سبب گردوخاک به غرب و جنوب غرب کشور، کاهش دید و کیفیت هوا برای مناطق ذکر شده دور از انتظار نیست، چهارشنبه در سواحل دریای خزر شمال شرق جنوب غربی برخی نقاط کشور،مرکز و شرق کشور و بنجشنبه در استان‌های خوزستان، بوشهر، شمال فارس کهگیلویه وبویراحمد، چهارمحال و بختیاری جنوب اصفهان، شمال کرمان، یزد و خراسان جنوبی رگبار و رعد و وزش باد شدید در مناطق مستعد بارش تگرگ رخ می‌دهد و در سواحل دریای خزر، ارتفاعات البرز، شمال شرق بارش باران ادامه دارد.

سه شنبه بارش در لرستان شمال خوزستان و شمال کهگیلویه وبویراحمد، چهارشنبه در ارتفاعات و دامنه‌های واگرس مرکزی در استان‌های لرستان، چهارمحال وبختیاری، شمال و شرق خوزستان، غرب اصفهان و پنجشنبه در شرق خوزستان چهارمحال وبختیاری جنوب کهگیلویه وبویراحمد، جنوب اصفهان و جنوب بود شدت خواهد داشت.

سه شنبه و چهارشنبه دریای خزر و از سه شنبه تا پنجشنبه شمال خلیج فارس مواج پیش بینی می شود.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
نظراتی که حاوی توهین یا افترا به اشخاص،قومیت‌ها باشد و یا با قوانین کشور و آموزه های دینی مغایرت داشته باشدمنتشر نخواهد شد.
پرطرفدارترین