۱۸ آبان ۱۴۰۱ - ۱۶:۴۴
کد خبر: ۷۲۳۴۵۳
با حضور دستیار رئیس جمهور و جمعی از مسئولان صورت گرفت؛

آغاز به کار نمایشگاه بزرگ هم‌افزایی ۱۱۳ تشکل فرهنگی اجتماعی در مشهد

آغاز به کار نمایشگاه بزرگ هم‌افزایی ۱۱۳ تشکل فرهنگی اجتماعی در مشهد
به همت ‌موسسه جوانان آستان قدس رضوی، نمایشگاه بزرگ رویداد هم‌افزایی ۱۱۳ تشکل و فعالان فرهنگی و اجتماعی خراسان رضوی افتتاح شد.

به گزارش خبرگزاری رسا در خراسان رضوی، مراسم آغاز به کار رویداد هم افزا ویژه فعالان فرهنگی و اجتماعی، صبح امروز 18 آبان‌ماه، با حضور سید احمد عبودتیان، دستیار رئیس جمهور در امور مردمی‌سازی دولت، یعقوب علی‌نظری استاندار خراسان رضوی، مالک رحمتی قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی و عبدالحمید طالبی رئیس سازمان علمی و فرهنگی آستان قدس رضوی در محل سالن نمایشگاه‌ها و همایش‌های آستان قدس رضوی برگزار شد.

۱۱۶ غرفه در ۵ هزار مترمربع فضای نمایشگاهی

این نمایشگاه با حضور تشکل‌ها و مجموعه‌های مردم نهاد در سطح استان خراسان رضوی و در فضای 5 هزار متری در قالب116 غرفه به معرفی تجربیات و ایده‌های خود می‌پردازند.

عرضه ۹ عرصه در نمایشگاه

این رویداد ویژه در قالب عرصه‌های اجتماعی، تربیتی و آموزشی، جریان رسانه و هنر، حوزه خانواده، سبک زندگی عفیفانه، کتاب و کتاب‌خوانی، صنایع خلاق فرهنگی و عرصه فکر و اندیشه، با هدف ایجاد بستری مناسبی برای ارتباط و اتصال موثرتر افراد، موسسات و مجموعه‌ها، ارائه دستاوردها، توانمندی‌ها و تجربه زیسته، ارتباط با مدیران و مسئولان برای ایجاد شبکه‌های تخصصی مردمی به عنوان همیاران دولت، شکل گرفته است.

از هیئت های توئیتری تا ازدواج آسان

موسسه یک هفتاد و سوم، حوزهنری انقلاب اسلامی، هیئت توئیتری‌های انقلابی، مجموعه رواق اندیشه، مجموعه هم بازی، شهربازی مقاومت، کانون فرهنگی تبلیغی رازدانه، موسسه نور و نشاط رضوی، مجتمع مهدیه مهرآباد، اندیشکده صدر، موسسه منتظران منجی، قراراگاه ازدواج آسان، مرکز امور بانوان و خانواده آستان قدس رضوی، موسسه تربیتی محیا و... از جمله موسسات و مجموعه‌های حاضر در این نمایشگاه هستند.

این خبر حاکی است، این رویداد طی دو روز 18 و 19 آبان ماه جهت حضور علاقه مندان از ساعت ۹ تا ۱۷ در محل سالن نمایشگاه‌ها و همایش‌های آستان قدس رضوی واقع در باب الجواد حرم مطهر رضوی دایر است، تا موسسات و مجموعه‌های مردمی پیشران، محور هم‌افزایی و انتقال تجربه در بین فعالان فرهنگی اجتماعی استان قرار گیرند.

ارسال نظرات