۱۹ آذر ۱۴۰۱ - ۱۲:۱۰
کد خبر: ۷۲۵۴۵۷
پ
پسر شیاد وقتی از علاقه دختر جوان به نقاشی باخبر شد با وعده شهرت و ثروت ۳۰۰ میلیون تومان طلا‌های دختر نوجوان را سرقت کرد.

چند روز قبل دختر ۱۶ ساله‌ای به همراه خانواده‌اش به پلیس رفت و از نقاشی شکایت کرد که او را ربوده بود.

دختر نوجوان در تحقیقات گفت: از بچگی عاشق نقاشی بودم و به همین دلیل دلم می‌خواست که یکی از معروف‌ترین نقاش‌های دنیا شوم و گالری‌هایی در سطح بین‌المللی بگذارم. به خاطر علاقه‌ام در فضای اینستاگرام به‌دنبال کار‌های هنری و نقاشی‌ها مختلف بودم تا اینکه با پسر جوانی به نام امیر آشنا شدم.

او ادامه داد: امیر مدعی بود که نقاش حرفه‌ای است و تابلوهایش را در نمایشگاه‌های کشور‌های خارجی به فروش می‌رساند. حتی به من گفت نمایشگاهی در ایران هم می‌خواهد بگذارد و از من دعوت کرد برای دیدن نمایشگاهش بروم. بعد هم موضوع شراکت در نمایشگاه نقاشی را مطرح کرد و اینکه علاوه بر اینکه پول خوبی از این کار به‌دست می‌آورم، آدم مشهوری در رشته مورد علاقه‌ام خواهم شد. با ترفند شهرت و ثروت، مرا مجاب کرد که با او شراکت کنم و من هم طلا‌های خودم و مادرم را بدون آنکه به کسی بگویم برداشتم تا شریک مرد نقاش شوم. ۳۰۰ میلیون تومان ارزش اموال بود و زمانی که امیر متوجه شد طلا‌ها را با خودم آورده‌ام به من آبمیوه مسموم داد و من که نیمه‌هوش شده بودم زمانی که متوجه شدم می‌خواهد طلا‌ها را سرقت کند مقاومت کردم. اما امیر مرا کتک زد و با زور طلا‌ها را از من گرفت و نیمه‌هوش در کنار خیابان رها کرد.

با شکایت دختر نوجوان، تحقیقات به دستور بازپرس عظیم سهرابی آغاز شد و در بررسی‌های اولیه تیم تحقیق پی بردند که امیر نقاش نبوده و گالری هم نداشته است. او با این ترفند، اعتماد دختر نوجوان را به خود جلب کرده تا طلاهایش را به‌دست بیاورد. تحقیقات برای دستگیری امیر و شناسایی قربانیان احتمالی او به دستور بازپرس شعبه نهم دادسرای امور جنایی تهران ادامه دارد.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
نظراتی که حاوی توهین یا افترا به اشخاص،قومیت‌ها باشد و یا با قوانین کشور و آموزه های دینی مغایرت داشته باشدمنتشر نخواهد شد.
پرطرفدارترین