۱۴ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۶:۲۲
کد خبر: ۷۵۴۳۴۱
استاندار لرستان:

حمله به کنسولگری جمهوری اسلامی در دمشق، رذالتی عیان است

حمله به کنسولگری جمهوری اسلامی در دمشق، رذالتی عیان است
زیویار در پیامی شهادت سرداران سرافراز ایران اسلامی در حمله تروریستی رژیم منحوس صهیونیستی به کنسولگری جمهوری اسلامی ایران در دمشق را تسلیت گفت.

به گزارش خبرگزاری رسا در لرستان، فرهاد زیویار به مناسبت شهادت مظلومانه سرداران سپاه اسلام در حمله تروریستی رژیم منحوس صهیونیستی به کنسولگری جمهوری اسلامی ایران در دمشق، پیامی را صادر کرد.

متن این پیام به شرح زیر است:

«مِنَ المُؤمِنینَ رِجالٌ صَدَقوا ما عاهَدُوا اللَّهَ عَلَیهِ ۖ فَمِنهُم مَن قَضیٰ نَحبَهُ وَمِنهُم مَن یَنتَظِرُ ۖ وَما بَدَّلوا تَبدیلًا.»

«برخی از مؤمنان، مردانی هستند که به عهدی که باخدا بستند وفا کردند، از آنان کسی است که عهدش را به جا آورد [شهید شد] و برخی از آنان [نیز] کسی است که انتظار [شهادت] می‌کشد و [اینان] به‌هیچ‌وجه عهدشان را تغییر ندادند.»
سوره مبارکه الاحزاب آیه ۲۳

رژیم منحوس صهیونیستی، بیش از ۷۰ سال است که مشغول جنایت، خباثت ظلم، تفرقه، ترور، ایجاد تا امنی، ضربه به ملت‌ها، دشمنی علنی و آشکار و خشن با اسلام و خصوصاً بغض و کینه نسبت به شیعیان حیدر کرار است.

این غده سرطانی بدخیم، ایجاد شده توسط تفکر شیطانی صهیونیسم با حمایت مدام و خشن غرب وحشی به سرکردگی آمریکا این شیطان بزرگ و انگلستان این سردمدار نیرنگ و چپاول و ضربه به ملت‌هاست.

این مجموعه جنایتکار دقیقاً یک پادگان است با جانی‌ترین و شقی‌ترین افراد که از اقصی‌نقاط جهان گردآورده شده‌اند و جز رذالت و پستی و خونریزی هیچ منشوری ندارند و کینه اینان از ملت بزرگ ایران تاریخی و هزاران ساله است، خصوصاً وقوع انقلاب اسلامی و رهبری سیدی عزیز از سلاله علی بن ابی‌طالب برای این جانیان حکم پایان کار را داشته و البته، انقلاب اسلامی بود که بر این درنده خون‌آشام لگام زد و خیال خام فتح کشورهای منطقه یکی پس از دیگری «استراتژی از نیل تا فرات رژیم صهیونیستی» با حضور و قدرت ایران اسلامی نقش‌برآب شد.

طوفان الاقصی اساس این گروه جنایت‌کار را بر باد داد، الخصوص چهره واقعی این «پادگان خشونت» برای مردم جهان عیان شد و از جانب دیگر، مقاومت اسطوره‌ای ملت فلسطین و ورود جبهه‌های مقاومت در پشتیبانی از این ملت مظلوم، این رژیم منحوس را به حالت احتضار و بی‌عقلی محض کشانده، به‌گونه‌ای که تصمیمات و عملکردش تصویر خودکشی را منعکس می‌کنند.

جنایت آشکار این جانیان بالفطره، در حمله به کنسولگری جمهوری اسلامی ایران در دمشق نه یک فتح نظامی که رذالتی عیان است چرا که حتی در جنگ‌های جهانی هم کنسولگری‌ها و سفارتخانه‌های کشورهای درگیر از حمله مصون بوده‌اند.

سرداران رشید و مجاهدی که در این حمله تروریستی به شهادت رسیدند، لایق و جویای شهادتی این‌چنین بودند و سال‌های سال، در جستجوی شهادتی چون مولایشان یا حسین و یا علی ذکر زبانشان بود و در روز شهادت مولای موحدان و سرسلسله شجاعان تاریخ غرق در خون مانند حضرت حیدر کرار ترور شدند، این شریفان لیاقت این‌گونه عروج با شکوهی را داشته و به مولایشان پیوستند.

بدون شک، هم‌رزمان و سرداران این شهیدان به پشتوانه معنویت و حقانیت اندیشه امام خمینی (ره) و رهرو خلفش رهبر معظم انقلاب، و پشتیبانی ملت بزرگ ایران و ملت‌های مظلوم مسلمان و وجدان‌های بیدار بشری، می‌دانند و می‌توانند و انتقام راهبردی این جنایت را طراحی و اجرا خواهند کرد.

اینجانب همراه و هم نوا با ملت آزاده ایران خصوصاً مردم باغیرت و عزت لرستان ضمن عرض تبریک و تسلیت شهادت مظلومانه سرداران شهید کنسولگری در دمشق، به محضر فرمانده کل قوا و فرمانده و هم‌زمان این عزیزان برای خانواده این بزرگواران از درگاه پروردگار عالم صبر جمیل مسئلت می‌نمایم.

شهید سیدعباس صالحی روزبهانی، متولد 11 آذرماه 1378 از شهرستان بروجرد استان لرستان، در تاریخ 13 فروردین 1403 در راه دفاع از مظلوم و حریم حرم اهل بیت(ع) بر اثر حمله وحشیانه رژیم کودک کش صهیونیست به سفارت خانه جمهوری اسلامی ایران به فیض شهادت نائل آمد.

ابراهیم بهروج
ارسال نظرات