۰۷ تير ۱۴۰۳ - ۱۵:۵۹
کد خبر: ۷۶۰۳۷۷
آیت الله اعرافی:

جهان به فردای ایران و حضور مردم شریف چشم دوخته است

جهان به فردای ایران و حضور مردم شریف چشم دوخته است
مدیر حوزه های علمیه طی پیامی از مردم برای حضور حداکثری در انتخابات دعوت به عمل آورد.

به گزارش سرویس سیاسی خبرگزاری رسا، آیت الله اعرافی، مدیر حوزه های علمیه سراسر کشور طی پیامی از مردم برای حضور حداکثری در انتخابات دعوت به عمل آورد.

 متن پیام آیت الله اعرافی مدیر حوزه های علمیه کشور خطاب به مردم شریف و جوانان عزیز بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

با تبریک ولادت امام کاظم(علیه السلام) و گرامی داشت یاد شهدای اسلام و انقلاب اسلامی بویژه شهدای هفتم تیر و آیت الله شهید بهشتی(ره) و شهدای خدمت و امام شهدا (ره)، ملت آگاه و بیدار ایران در نقاط حساس و تاریخی نقش آفرین و سرنوشت ساز بوده و آوازه انقلاب شکوهمند اسلامی و آزادگی و بیداری آنان درگوش جهان پیچیده است و اینک جهان به فردای ایران و حضور مردم شریف میهن اسلامی در چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری اسلامی چشم دوخته است.

این انتخابات در کارزار بزرگ منطقه و در میدان معادلات پیچیده جهان می تواند بر اقتدار ملی و انقلابی ایران و درخشش گفتمان اسلام ناب و اندیشه امام خمینی (ره) و پیشرفت محور مقاومت و عدالت بیداری مستضعفان بیافزاید و راهی به سوی حل بیشتر مشکلات مردم بگشاید و آرمان و راه شهدای عالیقدر و بویژه شهدای گرانقدر خدمت را تداوم بخشد و این همه در گرو مشارکتی گسترده و انتخابی هوشمندانه است.

حوزه های علمیه با الهام گیری از رهبری معظم انقلاب اسلامی و مراجع عظام تقلید و همراه با نخبگان و فرهیختگان و دانشگاهیان ارجمند، آحاد مردم شریف و جوانان عزیز و طبقات و قشرهای گوناگون را به حضور چشمگیر و تحول آفرین و انتخاب هوشمندانه با توجه به معیارهای گزینش برتر فرا می خوانند.

عظمت وشکوه بیشتر اسلام و انقلاب و ایران و عزت‌ روز افزون مردم شریف ایران و پیروزی انقلاب اسلامی و امت اسلام را از خداوند مهربان خواستارم.

علیرضا اعرافی

مدیر حوزه های علمیه

ارسال نظرات