۱۳ تير ۱۴۰۳ - ۱۲:۵۵
کد خبر: ۷۶۰۸۸۵
به همت دانشکده علوم قرآنی قم؛

از خانواده شهید صداقت تجلیل شد

از خانواده شهید صداقت تجلیل شد
در بیست و یکمین جشنواره قرآن و عترت دانشکده علوم قرآنی قم از خانواده شهید صداقت تجلیل شد.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری رسا، بیست و یکمین جشنواره قرآن و عترت دانشکده علوم قرآنی قم «یادبود مردم مظلوم غزه و شهدای جبهه مقاومت» با حضور دانشجویان، اساتید و کارکنان دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم، در سالن جلسات حرم حضرت معصومه سلام الله علیها برگزار شد.
 
در این مراسم که با حضور آیت الله سعیدی تولیت آستان مقدس حرم حضرت معصومه سلام الله برگزار شد، از خانواده شهید محسن صداقت از شهدای قدس و تجاوز رژیم صهیونسیتی به کنسولگری ایران اسلامی در سوریه تجلیل شد.
 
درپی شکست‌های ترمیم‌ناپذیر رژیم گرگ‌صفت صهیونیستی برابر مقاومت فلسطین و ایستادگی مردم غزه و سرشکستگی مقابل اراده پولادین رزمندگان جبهه مقاومت اسلامی منطقه، عصر روز دوشنبه 13 فروردین ماه 1403 هواپیماهای این رژیم جعلی در جنایتی جدید ساختمان کنسولگری جمهوری اسلامی ایران در دمشق را مورد هدف حمله موشکی قرار داد.
 
بر اثر این جنایت سرداران رشید مدافع حرم سرتیپ پاسدار محمدرضا زاهدی و سرتیپ پاسدار محمدهادی حاجی‌رحیمی از فرماندهان، پیشکسوتان و جانبازان سرافراز دفاع مقدس و مستشاران نظامی ارشد ایران در سوریه و 5 تن از مستشاران و افسران همراه آنان با اسامی شهید حسین امان‌اللهی، شهید سیدمهدی جلادتی، شهید محسن صداقت، شهید علی آقا‌بابایی و شهید سیدعلی صالحی روزبهانی به فیض شهادت نائل آمدند.
 
شهید سرهنگ دوم پاسدار محسن صداقت یکی از شهدای این حمله تروریستی بوده که ساکن شهر قم است. وی متولد 1365 بوده که در خانواده ای روحانی و مذهبی در شهر قم رشد یافته و از بسیجیان فعال و مخلص پایگاه شهید اخلاقی حوزه مقاومت شهید حصیری بوده است. این شهید عزیز متاهل بوده و از وی 3 فرزند پسر به یادگار مانده است.
ارسال نظرات