۱۴ تير ۱۴۰۳ - ۰۰:۳۲
کد خبر: ۷۶۰۹۲۹
سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی:

روز جمعه انتخاب بین روش تکنوکرات ها و مدیریت جهادی و مردمی است

روز جمعه انتخاب بین روش تکنوکرات ها و مدیریت جهادی و مردمی است
قاضی‌زاده گفت: انتخابات این دوره تفاوت دو روش است، روش تکنوکرات‌ها و نشستن زیر باد کولر و مدیریت جهادی و مردمی است. یک مدل، مدیران نوکیسه و بالانشین در تهران و یک مدل مدیریتی که شب و روز نمی‌شناسند، انتخاب با شما مردم است.

به گزارش خبرگزاری رسا در فارس، سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی در اجتماع حامیان جلیلی در شیراز، اظهارداشت: ملت بزرگ ایران با تکیه بر خداوند مسیری را انتخاب کرد و در طول 7 هزار سال تاریخ خود، حکومتی را با ارزش‌های ولایی مستقر کرد تاانسان‌ها زیر سلطه بیگانگان نباشند.

وی افزود: در زمان طاغوت جنوب کشور را به انگلیسی‌ها و شمال را به روس‌ها واگذار کردند که این تاریخ هم دور نیست و متعلق به 150 تا 200 سال گذشته است.

قاضی‌زاده‌هاشمی تاکید کرد: شاید آن موقعی که حاکمان نالایق داشتند نیمی از سرزمین خودشان را رایگان واگذار کنند در فکرشان هم نمی‌گنجید که چه حکومت باعزتی در آینده سر کار بیاید.

وی خاطرنشان کرد: پس از انقلاب هم عده‌ای شعارشان این بود که امنیت و سیاست بفروشیم تا اقتصاد را داشته باشیم، این شعار مصری‌ها در گذشته برای مذاکره با رژیم صهیونیستی بود که شکست سختی خورد. 

قاضی‌زاده‌هاشمی در بخش دیگری از سخنانش تصریح کرد: در مناظرات تلاشم این بود که بگویم یک دولتی در طول عمر کوتاهش هم اگر از شرک و بت پرستی دور باشد، خدا به آن کمک خواهد کرد. این عزتی که در عرصه جهانی ایران پیدا کرد و اقتصادی که در یک دهه خوابیده بود بعد از 10 سال احیا شد.

وی ادامه داد: عده‌ای از اقوام صحبت می‌کنند و می‌گویند ظلم شده و به آنها رسیدگی نشده، به کرد‌ها و بلوچ‌ها رسیدگی نشد، بفرمایید در آن ایام و 32 سالی که مسئولیت داشتید چه کردید؟ جناب آقای پزشکیان 4 سال وزیر بهداشت بودید چند تا رئیس دانشگاه و معاونین را از اقوام گذاشتید، الان یادتان افتاده به فکر اقوام باشید؟

قاضی‌زاده هاشمی افزود: بنده در مناظرات اصرار می‌کردم که این افراد از رویاهایشان صحبت نکنند و از کارنامه صحبت کنند، ما با افتخار از دولت خودمان حمایت می‌کنیم، شما حاضرید حمایت کنید؟

وی عنوان کرد: انتخابات این دوره تفاوت دو روش است، روش تکنوکرات‌ها و نشستن زیر باد کولر و مدیریت جهادی و مردمی است. یک مدل، مدیران نوکیسه و بالانشین در تهران و یک مدل مدیریتی که شب و روز نمی‌شناسند، انتخاب با شما مردم است.

قاضی‌زاده افزود: امروز از یک انسان ساده زیست و صادق که سعید جلیلی است حمایت می‌کنیم، از سبک تفکر و مدیریت ایشان حمایت می‌کنیم. آقای پزشکیان هم انسان محترمی است و بحث من شخصی نیست، اما ایشان اگر بیاید چه تفکری را حاکم خواهد کرد؟ کارنامه این تفکر برای مردم کاملا روشن است.

ارسال نظرات