وحدت و انسجام امت اسلامی دشمن را ناامید کرده است
مدیرکل سازمان تبلیغات فارس:
حجت الاسلام قانع گفت: جبهه امت اسلامی با حفظ وحدت و انسجام و با روحیه اصلاح گری به سمت اهداف اسلام و انقلاب گام برداشته و دشمن را نا امید کرده است.
ضعف زیرساخت ها نباید موجب غفلت از فرهنگ سازی در جامعه شود
نماینده ولی فقیه در فارس:
حجت الاسلام والمسلمین دژکام بر لزوم رفع آسیب های اجتماعی تاکید کرد و گفت: ضعف زیرساخت ها نباید موجب غفلت از فرهنگ سازی در جامعه شود.
گزارشی از نشست گفت و گوی ادیانی با حضور کشیش کلیسای قبطی مصر + عکس
حوزه علمیه فارس میزبان نشست تقریب ادیان؛
به همت معاونت بین الملل حوزه علمیه فارس نشست گفت و گوی ادیانی با حضور پدر روحانی دومادیوس راهب، از کشیشان کلیسای قبطی مصر، در مدیریت حوزه علمیه فارس برگزار گردید.
دیدار کشیش مصری با مدیر حوزه علمیه استان فارس + عکس
دومادیوس راهب، کشیش کلیسای قبطی مصر در حوزه علمیه فارس حضور یافت و با حجت الاسلام والمسلمین محمودی مدیر حوزه علمیه فارس دیدار و گفت و گو کرد.
برگزاری دوره آموزشی جهاد تبیین در شهرستان های فارس + عکس
نماینده مرکز آموزش کاربردی و مهارتی حوزه فارس خبر داد؛
حجت الاسلام اسدی گفت: هدف دوره آموزشی جهاد تبیین توانمند سازی تمام روحانیون و طلاب در باب فریضه قطعی و فوری جهاد تبیین بنا به دستور رهبر معظم انقلاب می باشد.
تروریست های حرم شاهچراغ از داعش خراسان بودند/عناصر کلیدی آنان حذف شدند
دادستان فارس در تشریح ابعاد حادثه تروریستی شاهچراغ:
بحرینی گفت: دشمنان با سوء استفاده از فضای اغتشاشات پاییز سال قبل و با هدف انتقام‌گیری از مردم شیراز به خاطر عدم حمایت از آشوبگران، دست به اقدام کور تروریستی زدند.
عاقبت ذلت بار صدام نتیجه اعتماد به دشمن بود
معاون اول دادستان کل کشور:
حجت الاسلام موسوی گفت: صدام توسط کسانی سرنگون شد که یک روزی مورد حمایت آنان بود و به او سلاح می‌دادند و در نهایت او را به اوج ذلت رساندند و این نتیجه اعتماد به دشمن بود.
حجم تولید علم در حوزه حیرت انگیر است/توانمندی حوزه در تولید محتوا برای دنیا
کشیش کلیسای قبطی مصر:
دومادیوس راهب گفت: مشاهده این حجم از تولید علم در حوزه های علمیه موجب حیرت است و همین اندیشکده های دینی می توانند برای دنیا تولید محتوا کند.
تروریسم اعتقادی؛ از اهانت به قرآن کریم تا جنایت در حرم مطهر شاهچراغ
در نشست تخصصی حقوق بشر آمریکایی در شیراز مطرح شد؛
فارس - پنل تخصصی حقوق بشر آمریکایی با موضوع «تروریسم اعتقادی، از اهانت به قرآن کریم تا جنایت در حرم مطهر حضرت شاهچراغ(ع)» برگزار شد.
پرطرفدارترین