۱۸ تير ۱۴۰۳ - ۲۳:۰۸
کد خبر: ۷۶۱۳۲۳

تماس تلفنی مخبر با خانواده شهیدان پیران و مرمزی

تماس تلفنی مخبر با خانواده شهیدان پیران و مرمزی
سرپرست ریاست‌جمهوری در تماسی تلفنی با خانواده شهیدان جلیل پیران و ابراهیم مرمزی، شهدای حمله تروریستی در جریان برگزاری انتخابات ریاست‌جمهوری، گفت‌وگو کرد و احوال آنان را جویا شد.

به گزارش سرویس سیاسی خبرگزاری رسا، محمد مخبر سرپرست ریاست‌جمهوری در تماسی تلفنی با خانواده شهیدان جلیل پیران و ابراهیم مرمزی، شهدای حمله تروریستی در جریان برگزاری انتخابات ریاست‌جمهوری، گفتگو کرده و احوال آنان را جویا شد.

مخبر در گفتگوهای تلفنی جداگانه با خانواده دو شهید نیروی انتظامی که در جریان صیانت از آرای مردم در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری در استان سیستان و بلوچستان به شهادت رسیدند، از آنان دلجویی کرد.

سرپرست ریاست‌جمهوری با اشاره به اینکه تلاش‌های مجاهدان گمنامی همچون این دو شهید عزیز در فراهم‌کردن زمینه برگزاری حماسه انتخابات، فراموش‌نشدنی و در نزد خداوند متعال ماجور است، اظهار داشت: دشمنان این مرزوبوم برای عدم برگزاری انتخابات و یا کم‌رونق شدن آن، از هیچ اقدامی دریغ نکردند، اما اراده مردم ایران بار دیگر تلاش دشمنان را به شکست کشاند.

مخبر همچنین ضمن قدردانی از تلاش‌ها و سرعت عمل نیروهای امنیتی و انتظامی در شناسایی و دستگیری عاملان این حمله، بر رسیدگی قضایی فوری به این جنایت تأکید کرد.

ارسال نظرات