۱۹ تير ۱۴۰۳ - ۱۷:۰۸
کد خبر: ۷۶۱۳۹۷
رئیس دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان خبر داد؛

اعزام ۱۳۰۰ مبلغ اصفهانی در ماه محرم به سراسر کشور

اعزام ۱۳۰۰ مبلغ اصفهانی در ماه محرم به سراسر کشور
رئیس دفتر تبلیغات اسلامی شعبه اصفهان گفت: ۱۳۰۰ مبلغ برادر و خواهر برای تبلیغ در ایام ماه محرم از اصفهان به سراسر کشور اعزام شده اند.
به گزارش خبرگزاری رسا در اصفهان، حجت الاسلام عبدالرسول احمدیان در گفت و گویی با اشاره به این که مبلغان دینی سربازان خط مقدم جهاد تبیین هستند، اظهار داشت: اهمیت جهاد تبیین در طول تاریخ مشخص است؛ تبیین حضرت زینب(س) و امام سجاد(ع) برای قیام عاشورا که باعث شده نام و یاد امام حسین(ع) تا به امروز زنده بماند و تداوم این راه وظیفه همه ما می باشد.
 
وی یکی از مهم ترین عرصه های تبلیغ امروز را جهاد تبیین و امیدآفرینی بیان کرد و گفت: برای آمادگی هر چه بیشتر مبلغان دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان و ارتقای سطح کیفی فعالیت‌های تبلیغی در ایام ماه محرم، سلسله جلسات آموزشی محرم با عنوان مدرسه عاشورا برای آنها برنامه ریزی و برگزار شد.
 
رئیس دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: اعزام ها به صورت اعزام فردی و گروهی در دو سطح عمومی و تخصصی به سراسر کشور انجام شده و مبلغان در مکان‌های تبلیغی خود مستقر شده و به مدت 12 روز فعالیت‌های تبلیغی خواهند داشت.
 
وی گفت: نیازسنجی تبلیغی تدوین شده کمک می کند تا فرایند تبلیغ در مناطق مختلف بر اساس ظرفیت محل تبلیغ و تخصص و توان گروه های تبلیغی و مبلغان انجام شود تا بهترین بازدهیو اثرگذاری را برای مخاطبان داشته باشد. امیدوارم همه تلاش های محبان و مبلغان اهل بیت علیهم السلام مورد قبول درگاه احدیث قرار گیرد.
ارسال نظرات