رقابت نزدیک برانکو با پروین، پورحیدری و قلعه‌نویی
بررسی‌های بیشتری روی این ادعای برانکو به عمل آوردیم تا بدانیم این حرف‌ها از سوی برانکو یک ادعای اشتباه است یا اینکه واقعا او را باید موفق‌ترین مربی تاریخ فوتبال ایران بدانیم.
۵ عادت خطرناک در هنگام استفاده از تلفن هوشمند
استفاده نادرست از تلفن هوشمند، صدمات جبران ناپذیری را در طولانی مدت به سلامت انسان وارد می‌کند.
لیگ قهرمانان آسیا| AFC به باشگاه‌های ایرانی تضمین داد میزبانی به ایران داده می‌شود
در جلسه‌ای که امروز در مقر کنفدراسیون فوتبال آسیا برگزار شد مسؤولان AFCبه باشگاه‌های ایرانی برای میزبانی در ایران تضمین داد.
۱۵ نشانه نامحسوس استرس مزمن
«همه ما در طول زندگی خود گاهی اوقات و به دلایل مختلف که می‌توانند از مشکلات خانوادگی یا کاری تا تعهدات اجتماعی را شامل شوند، استرس را تجربه می‌کنیم.»
حفظ عزتی که خار چشم سعودی‌ها شد!
خوشحالی ایران از محرومیت احتمالی؛
شاید بی سابقه باشد کشوری برای محرومیت تیم های فوتبالی اش جشن بگیرد ولی ایران و ایرانی برای سربلندی پرچم و عزت ملی اش از این محرومیت احتمالی خم به ابرو نمی آورد.
چرا باید نماز را به زبان عربی بخوانیم؟
پرسش و پاسخ؛
یکی از از سوالاتی که مطرح می شود اینکه چرا نماز را باید به زبان عربی خواند؟ که پاسخ را در متن خبر می خوانیم.
بچه‌ها زلزله‌اند. زلزله را می‌شود پیش‌بینی یا تربیت کرد؟
اگر بچه دارید، حتماً چنین موقعیت‌هایی را تجربه کرده‌اید: با کلی شوق و ذوق، برنامۀ سفر می‌چینید، یا برای جشن تولد بچه‌تان وقت می‌گذارید، اما آن روز بچه‌تان از دندۀ چپ بلند می‌شود. آنقدر نق می‌زند و گریه می‌کند که هزار بار آرزو می‌کنید کاش نیامده‌ بودید سفر، یا آنقدر توی جشن تولد بداخلاقی می‌کند که کلافه می‌شوید. اما چرا هیچ‌کس از این بخش‌های فرزندپروری حرف نمی‌زند؟ از وقت‌هایی که بچه‌ها از الگوهای شیک و اینستاگرامیِ تربیت بیرون می‌زنند؟
سبک زندگی مدرن و افزایش آمار طلاق
با تغییر سبک زندگی که مسلماً به دنبال خود تغییر ارزش‌ها را نیز در پی خواهد داشت، نهاد خانواده از درون تضعیف خواهد شد که از این مسئله می‌توان به عنوان عامل اصلی طلاق نام برد، زیرا اولین قربانی آن معنویت است که درون سبک زندگی غربی، باور‌ها و فرهنگ جدید آن استحاله می‌گردد...
بررسی علل افزایش طلاق در گفتگو با دکتر «مریم معین‌الاسلام»؛
چرا آمار طلاق در کشور ما بالاست؟
ازدواج‌هایی که با سبک‌های جدید مانند دوستی‌های خیابانی، اینترنتی و... صورت می‌گیرد؛ همه بر مبنای ارتباط‌هایی است که در اسلام، حرام شمرده شده است و همین ارتباط‌ها سبب به وجود آمدن یک عشق کور در دل فرد می‌شود که فوق‌العاده سطحی و زودگذر است و غالباً هم به طلاق منجر می‌شود.
آخرین اخبار
پربازدید
پربحث
پرطرفدارترین