کشف ۲۸۲۷ قبضه سلاح جنگی در اغتشاشات اخیر توسط پلیس
سازمان اطلاعات فراجا اعلام کرد که در اغتشاشات اخیر ۲۸۲۷ قبضه سلاح جنگی، ۵۴۸۷ قبضه سلاح شورشی و در مجموع ۸۳۱۴ قبضه سلاح از شبکه‌های سازمان یافته قاچاق سلاح کشف شده است.
جایگاه عزت در گفتمان انقلاب اسلامی
حجت الاسلام والمسلمین مهاجرنیا تبیین کرد؛
حجت الاسلام والمسلمین مهاجرنیا گفت: در گفتمان انقلاب اسلامی عزت مفهوم بسیار مهم و کلیدی است، یکی از مفاهیمی است که حقیقتاً انقلاب بانی آن بود.
مولوی عبدالحمید؛ از هول حلیمِ بهائیت افتادن در دیگ ملی‌گرایی ضددینی!
مولوی عبدالحمید با برجسته سازی "ملی‌گرایی" و قراردادن "بهائیت" خائن ذیل آن مسؤولان را به وحدت، دعوت می‌کند؛ اما فراموش کرده ملی‌گرایان و بهائیان چه خیانتی به ایران کردند.
عناصری در داخل حرف‌های دشمن را تکرار می‌کنند
زاکانی:
شهردار تهران با اشاره به اینکه عناصری در داخل حرف‌های دشمن را تکرار می‌کنند گفت: عده‌ای در حال انتقام گرفتن از ملت و انقلاب هستند.
جزئیات پرونده عاملان شهادت شهیدان سردار سلیمانی، فخری‌زاده و عجمیان
سخنگوی قوه قضاییه تشریح کرد؛
ستایشی گفت: در قبال دروغ پردازی ها و شایعه سازی که در فضای افکار عمومی انجام می پذیرد اقدامات قانونی صورت پذیرفته است و افراد باید برای ادعاهای خود سند ارائه کنند.
در دیدار رئیس دستگاه قضا با نمایندگان تشکل های دانشجویی چه گذشت
رئیس قوه قضاییه گفت: باید توجه داشت که در مواقع آشوب و اغتشاش، ممکن است عده‌ای بی‌گناه یا کم‌گناه دستگیر شوند و عناصر اصلی و حرفه‌ای خود را مخفی کنند.
امروز برای شکست دشمن قدرت انباشته کرده‌ایم
سرلشکر سلامی:
فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: ما تجهیزات و ‌فناوری‌های تسلیحاتی را برای شکست دادن قدرت‌های استکباری انباشته کرده‌ایم.
چند تیم عملیاتی گروهک تروریستی منافقین توسط وزارت اطلاعات متلاشی شد
چند تیم عملیاتی وابسته به گروهک تروریستی منافقین توسط سربازان گمنام امام‌زمان(عج) در وزارت اطلاعات شناسایی و متلاشی شدند.
برگزاری دهمین نشست تبیین سیاست‌های کلی برنامه هفتم
دهمین نشست تبیین سیاست‌های کلی برنامه هفتم در حوزه حقوقی و قضایی با همت مؤسسه پژوهشی فرهنگی انقلاب اسلامی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله خامنه ای برگزار شد.
پرطرفدارترین