حکمرانی خوب
جدیدترین اسم رمز بازی سیاسی غربگرایان؛
ضرورت دارد رسانه‌های منتسب به بیت امام (ره) تکلیف خود را با افرادی مانند آقای صادق زیباکلام روشن کنند، چرا که وی صراحتاً معتقد است که اساساً دین برای ایجاد حکومت نیامده.
قاطعیت معصومان در برخورد با پیمان‌شکنان
یادداشت؛
معصومان(ع) همیشه چنانکه بر پیمان خود ثابت‌ قدم و قاطع بودند همان­ گونه نیز با عهد و پیمان شکنان قاطعانه برخورد می­ کردند.
سازمان ملل یا ابزار سیاسی آمریکا؟
یادداشت؛
عملکرد سازمان ملل به جای حمایت از ملت های آزاده همچون ایران و یمن نشان می دهد این سازمان تنها به ابزاری سیاسی برای فشار بر ملت های مستقل بدل گشته است.
ریخت و پاش های مسرفانه، از عوامل سرنگونی سلطنت پهلوی
یادداشت؛
بدون تردید رفتار‌های مستبدانه و ریخت و پاش‌های مسرفانه در مقابل چشم مردم فقیر و گرسنه بود که سبب شد خشم مردم از آن رژیم ظالم و در نهایت به سرنگونی سلطنت پهلوی منجر شود.
تحلیل هفته
مرزبندی های غرب و جنوب غرب آسیا به گونه‌ای طراحی شده که این منطقه همیشه در جنگ باشد؛ راه برون رفت از این مسأله قدرت گرفتن تفکر حزب الله است.
احکام سیف و عراقچی متناسب با جرم آنها نیست/ مسببان اصلی محاکمه شوند
حجت الاسلام غفاری فر در گفت‌وگو با رسا:
حجت الاسلام غفاری فر با بیان اینکه حکم سیف و عراقچی پاسخگوی اتفاقات اخلال در بازار ارز نیست، گفت: مردم خواهان برخورد با مسببان اصلی اخلال در بازار ارز هستند.
برجام؛ بُرد بُرد یا بُرد باخت
به مناسبت ایام سالگرد پذیرش برجام؛
امروز چیزی که در بین برخی از مسئولان و غالب افراد جامعه رد و بدل گشته و موافقان و مخالفانی را نیز به خود اختصاص داده است این است که آیا برجام، بُرد بُرد بود یا بُرد باخت؟
سرلشکر باقری میلاد پیامبر را به همتایان خود در کشورهای اسلامی تبریک گفت
در آستانه سالروز تولد پیامبر اعظم(ص) رییس ستاد کل نیرو‌های مسلح در پیام‌هایی جداگانه این میلاد فرخنده را به همتایان خود در کشور‌های اسلامی تبریک گفت.
دهمین رزمایش «فدائیان حریم ولایت» آغاز شد
با رمز یا محمد رسول الله؛
مرحله اصلی و فاز عملیاتی دهمین رزمایش اقتدار هوایی فدائیان حریم ولایت، با رمز مقدس «یامحمد رسول‌الله(ص)» با حضور گسترده پایگاه‌های نیروی هوایی ارتش آغاز شد.
پرطرفدارترین