با دشمن سازش کنیم قطعا محکوم به شکست خواهیم بود
حجت الاسلام طائب:
رییس سازمان اطلاعات سپاه تصریح کرد که یقینا اگر از مسیر اصلی انقلاب اسلامی خارج شویم و با دشمن سازش کنیم، قطعا محکوم به شکست خواهیم بود.
با قاتلان حاج قاسم ملاقات می کنیم اما نه برای مذاکره بلکه برای محاکمه
آیت الله رئیسی:
رئیس قوه قضاییه تاکید کرد که در آینده‎ای نه چندان دور، قاتلان شهید سلیمانی پای میز محاکمه خواهند ایستاد و اراده ایران و عراق بر پیگیری اقدام تروریستی آمریکا راسخ است.
شکست اراده و خواسته‌های دشمن وظیفه سپاه و بسیج است
سرلشکر سلامی:
فرمانده سپاه بسیج را نقطه کانونی عزت امت اسلامی دانست و گفت: قابلیت های بسیج برای خدمت رسانی به مردم نا محدود است و می تواند باعث رفع بسیاری از مشکلات شود.
دستگاه قضا در مبارزه با فساد جدی است | ۲۲۰ هزار میلیارد معوقه مالیاتی داریم
رییس سازمان بازرسی کل کشور:
حجت الاسلام درویشیان با تأکید بر مبارزه با فساد گفت: آیت الله رئیسی و دستگاه قضا در مبارزه با فساد جدی هستند و به صورت مستمر این موضوع را دنبال می کنند.
مجلس سالم و خدمتگزار
یادداشت کدخدایی؛
سخنگوی شورای نگهبان در سرمقاله روزنامه کیهان درباره بررسی صلاحیت داوطلبان یازدهمین دوره انتخابات مجلس توضیحاتی را ارائه کرد.
عیادت وزیر دفاع از نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید
وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با حضور در یکی از بیمارستان‌های تهران از نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران عیادت کرد.
جزءیات همکاری صنایع دفاعی با خودروسازان
وزیر دفاع تشریح کرد؛
وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح نحوه همکاری صنایع دفاع با خودروسازان داخلی را تشریح کرد.
هر جا روحیه لیبرال حاکم بوده به مشکل خورده ایم
آیت الله رئیسی:
رییس دستگاه قضا با بیان اینکه هر جا تفکر انقلابی باشد، کارها پیش می رود و هر جا مشکل داشته‌ایم روحیه لیبرال حاکم بوده است، گفت: تفکر انقلابی به معنای بی برنامگی نیست.
مسؤولان ارزشیابی مکتبی باید وظیفه خود را متقن و صحیح انجام بدهند
رییس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش:
حجت الاسلام محمدحسنی گفت: مسؤولین ارزشیابی مکتبی باید بدانند کاری که انجام می دهند بسیار مهم است لذا باید وظیفه خود را متقن و صحیح انجام بدهند تا حقی از کسی ضایع نشود.
آخرین اخبار
پربازدید
پربحث
پرطرفدارترین