۱۳ آبان برگ زرینی در تاریخ مبارزات انقلاب اسلامی است
امام جمعه تبریز:
آذربایجان شرقی ـ حجت الاسلام والمسلمین آل هاشم گفت: یوم الله ۱۳ آبان در تاریخ انقلاب اسلامی برگی زرین و فراموش ناشدنی است.
تلاش آمریکایی ها برای احیای داعش در افغانستان
نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی عنوان کرد؛
آذربایجان شرقی ـ حجت الاسلام و المسلمین آل هاشم از تلاش آمریکا برای احیای داعش در افغانستان خبر داد و گفت: این تهدیدی است که اگر باید در نطفه خفه شود.
نباید بخاطر مسائل جزئی و سطحی جوانان را از میدان خارج کنیم
نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی:
آذربایجان‌شرقی ـ حجت‌الاسلام والمسلمین آل‌هاشم گفت: جوانان بهترین عناصر برای پیشبرد اهداف نظام و انقلاب هستند که در مواقعی ما غافل از این ظرفیت‌ها شده‌ایم.
نیروی انتظامی در کنار مردم حضور دارد و برای امنیت و رفاه آنان تلاش می کند
مدیر حوزه علمیه آذربایجان شرقی:
آذربایجان شرقی ـ حجت الاسلام روشن تن گفت: نیروی انتظامی از مقبولیت بسیار خوبی برخوردار است و شبانه روز در کنار مردم حضور دارد و برای امنیت آنان تلاش می کند.
مشکلات طلاب و روحانیون آذربایجان شرقی
در نشست مشترکی بررسی شد؛
آذربایجان شرقی ـ در نشست مسؤول مرکز امور طلاب ودانش آموختگان حوزه های علمیه با نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی، مهمترین مسائل مدارس علمیه و طلاب استان بررسی شد.
دولت سیزدهم نگاه ویژه ای به وضعیت معیشتی هنرمندان دارد
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی:
آذربایجان شرقی ـ اسماعیلی گفت:فرهنگ از اصلی‌ترین موضوعات دولت سیزدهم است و اولین مساله مطرح شده درنخستین روز کاری ما توجه به مسئله معیشتی هنرمندان آسیب دیده از کرونا بود.
کسی در نظام جمهوری اسلامی می تواند بگوید توانسته‌ام حق نماز را ادا کنم؟
رئیس ستاد اقامه نماز کشور:
آذربایجان شرقی ـ حجت الاسلام و المسلمین قرائتی گفت: نماز سنگین است، مگر برای خاشعون، آیا در نظام جمهوری اسلامی کسی می‌تواند بگوید من توانسته‌ام حق نماز را ادا کنم؟
تأکید امام جمعه تبریز بر رفع مشکلات حوزه فرهنگ و رسانه کشور
آذربایجان شرقی ـ حجت الاسلام والمسلمین آل هاشم بر لزوم رفع مشکلات حوزه فرهنگ، هنر و رسانه همچون همانند بیمه، مشکلات چاپ ، تقویت روزنامه‌های و ... دائمی کتاب تاکید کرد.
عزت را نمی‌توان با پول و مقام کسب کرد
مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی:
آذربایجان شرقی ـ حجت الاسلام شعبانی گفت: عزت را نمی‌توان با پول و مقام کسب کرد. شهرت با پول به دست می‌آید ولی عزت با پول و عناوین و مقام به دست نمی‌آید.
پرطرفدارترین