ثواب زیارت به نیابت از امام معصوم بی نهایت است
نماینده ولی فقیه در کاشان:
اصفهان - حجت الاسلام والمسلمین حسینی گفت: کاروان دوچرخه سواری امام رضا (ع) اگر سفر زیارتی خود را به نیابت از امام معصوم انجام دهند ثواب این زیات بی نهایت است.
تغافل از منکرات جایز نیست
امام جمعه موقت کاشان:
اصفهان - حجت الاسلام اسلامی تبار با اشاره به تفاوت های چشم پوشی و گذشت، گفت: تغافل در امور شخصی خوب است، اما تغافل از منکرات جایز نیست.
ترویج حجاب و عفاف در ادارت مستلزم اراده مدیران است
نماینده، ولی فقیه در کاشان:
اصفهان – حجت الاسلام والمسلمین حسینی تبیین و ترویج حجاب و عفاف در ادارت را مستلزم اراده مدیران دانست و گفت: اگر رؤسای ادارات این قانون الهی را در ادارات خود اجرا کنند.
روحانیت همواره خدمتگزار مردم و نظام اسلامی بوده است
حجت الاسلام رعایتی:
مازندران - نماینده ولی فقیه در سپاه کربلا به نقش برجسته روحانیت در صحنه های مخلتف انقلاب گفت: روحانیت همواره در خدمت مردم بوده و خدمتگزار نظام و اسلام است.
فعالیت‌های قرآنی در جامعه باید بروز و ظهور داشته باشد
نماینده ولی فقیه در کاشان:
اصفهان – حجت الاسلام والمسلمین حسینی با اشاره به اینکه به هر میزان برای ترویج قرآن فعالیت انجام شود باز هم کم است، گفت: فعالیت‌های قرآنی در جامعه باید ظهور داشته باشد.
برآورده ساختن حاجات نیازمندان از توفیق های بزرگ الهی است
نماینده ولی فقیه در کاشان:
اصفهان- حجت الاسلام والمسلمین حسینی گفت: کمک به نیازمندان سعادت بزرگی است که نصیب هرکسی نمی‌شود و بسیاری از متمولان با وجود ثروت زیاد توفیق کمک به نیازمندان را ندارند.
ماه مبارک رمضان فرصتی برای اجابت دعا است
امام جمعه بروجرد:
لرستان- حجت الاسلام حسینی بر ضرورت بهره مندی از فرصت ماه مبارک رمضان برای تزکیه نفس تأکید کرد و گفت: این ایام فرصتی برای اجابت دعا است.
دوره مهارت های برقراری ارتباط موثر ویژه سفیران رضوان برگزار می شود
معاون آموزش حوزه علمیه خواهران لرستان:
مهرابی به فعالیت طلاب در گروه سفیران رضوان و کمک به جذب جوانان علاقه مند و توانمند در حوزه اشاره کرد و گفت: در این راستا دوره آموزشی مهارت برقرار ارتباط برگزار می شود.
اعتماد به آمریکا نتیجه‌ای جز شکست و حقارت ندارد
امام جمعه موقت کاشان:
اصفهان - حجت الاسلام اسلامی تبار با اشاره مطرح شدن جهاد تبیین از سوی رهبر معظم انقلاب، گفت: سخنرانی‌های رهبر معظم انقلاب نمونه‌ای از تبیین است.
پرطرفدارترین