۲۰ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۶
کد خبر: ۶۱۹۹۳۳
پ
حجت الاسلام صادقی تأکید کرد؛
حجت الاسلام صادقی با تأکید بر این که امروز پیکار عملی با دشمن تحقق اقتصاد مقاومتی است، گفت: اقتصاد مقاومتی توطئه‌های دشمن را خنثی و راه‌های توطئه آن‌ها را خواهد بست.
حجت الاسلام لطیف صادقی، معاون تبلیغ حوزه علمیه مازندران در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری رسا در ساری، تحریم‌های ظالمانه آمریکا علیه ملت ایران را بی تأثیر خواند و گفت: تحریم‌ها نمی‌تواند مانعی بر سر پیشرفت و توسعه ایران اسلامی در عرصه‌های مختلف شود.
 
وی با بیان این که تحریم‌ها می‌تواند بستری برای رشد و تعالی کشور در بخش‌های مختلف باشد، افزود: باید از این فرصت‌های موجود در جهت استقلال و خودکفایی بهره گرفته شود.
 
استاد حوزه علمیه مازندران با تأکید بر این که امروز پیکار عملی با دشمن تحقق اقتصاد مقاومتی است، خاطرنشان کرد: اقتصاد مقاومتی توطئه‌های دشمن را خنثی و راه‌های توطئه آن‌ها را خواهد بست.
 
حجت الاسلام صادقی با بیان این که با بیان این که درس بزرگ سید الشهدا (ع) به همه انسان‌های طالب سعادت و کمال، مقاومت و ایستادگی است، تصریح کرد: در سایه ایستادگی و مقاومت ملت بزرگ ایران در چهل سال اخیر به پیشرفت‌های بزرگی دست پیدا کرده است.
 
معاون تبلیغ حوزه علمیه مازندران با تأکید براین که امروز نیازمند تبیین و گسترش دکترین مقاومت در جامعه اسلامی هستیم، بیان داشت: راه برون رفت کشور از مشکلات و بحران‌های به وجود آمده دکترین مقاومت است.
 
استاد حوزه علمیه مازندران با بیان این که امام حسین (ع) نسخه عملی مبارزه با ظلم و ظالم برای بشریت است، ادامه داد: درس بزرگی که از سیدالشهدا (ع) باید آموخت، این است که در مقابل استعمارگران و مستکبران در هیچ دوره و زمانی نباید سکوت کنیم.
 
حجت الاسلام صادقی با اشاره به این که دشمن فکر می‌کرد با آغاز کارزار فشار حداکثری علیه ملت ایران می‌تواند به خواسته‌های خود دست یابد، افزود: اما امروز به وضوح می‌بینیم که ایستادگی و مقاومت ملت ایران در برابر فشار‌های حداکثری آمریکا نتیجه مثبتی داشته و شرایط امروز کشور پایدار است.
 
معاون تبلیغ حوزه علمیه مازندران با تأکید براین که ملت بزرگ ایران هیچ گاه تسلیم فشار‌های دشمن نخواهد شد، خاطرنشان کرد: با تکیه بر توان و ظرفیت داخلی می‌توانیم از هر شرایط بحرانی عبور و کشور را در مسیر امن و آرامش هدایت کنیم./950/ت303/ب1
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
نظراتی که حاوی توهین یا افترا به اشخاص،قومیت‌ها باشد و یا با قوانین کشور و آموزه های دینی مغایرت داشته باشدمنتشر نخواهد شد.
آخرین اخبار
پربازدید
پربحث
پرطرفدارترین