۱۶ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۵:۳۸
کد خبر: ۶۷۷۵۷۴
پ
تُف های سر بالا در دورهمی ناسا!، دولت در ‎وین به دنبال چیست؟، وطن‌فروش‌تر از این براندازان، دنیا به خودش ندیده، نه به اون آزادی بی حد و حصر نوروز، نه به این تعطیلی مطلق تو ماه مبارک! بخشی از تازه های شبکه های اجتماعی امروز است.

به گزارش خبرگزاری رسا،‌ تُف های سر بالا در دورهمی ناسا!، دولت در ‎وین به دنبال چیست؟، وطن‌فروش‌تر از این براندازان، دنیا به خودش ندیده، نه به اون آزادی بی حد و حصر نوروز، نه به این تعطیلی مطلق تو ماه مبارک! بخشی از تازه های شبکه های اجتماعی امروز است.

 

تُف های سر بالا در دورهمی ناسا!

محمد ایمانی فعال رسانه‌ای در کانال تلگرامی خود نوشت: اصلاح طلبان، وقتی می خواهند از مردم رای بگیرند، درِ باغ سبز نشان می دهند و بنز شیکی را به تصویر می کشند که قرار است مردم را ظرف مثلا صد روز -بدون هیچ زحمت و کار کردنی- به آن باغ سر سبز برساند.

اما وقتی بعد از هشت سال می خواهند دولت را تحویل دهند و طبعا با نگاه مطالبه گر مردم مواجه می شوند، می گویند خودرویی که در اختیار ما بود، ژیان یا پیکانی پنچر بود!

مثل همین آقای عباس عبدی، که دو دهه است همراه هم قطارانش در حزب مشارکت، نامزد هایی مثل خاتمی و هاشمی و روحانی را تبلیغ می کند، و سپس مدعی اختیارات نداشتن دولت و خروج از حاکمیت و استعفا می شود تا رفقایش نخواهند پاسخگوی طلبکاری مردم باشند و فرصت داشته باشند در انتخابات، کنجشک دیگری را رنگ کنند و جای قناری بفروشند!

او در روزنامه آقای الیاس حضرتی نوشته "راننده، مسأله اصلی انتخابات ایران نیست، بلکه مساله اصلی، نوع و کیفیت خودرو است. اصل انتخابات، سلامت آن، در برگیری نامزدها، جدی بودن رقابت‌هاست. چنین انتخاباتی به منزله رانندگی با خودروی بنز است که راننده متوسط و حتی ضعیف هم می‌تواند رانندگی متعارف و امنی را به نمایش بگذارد، ولی هنگامی که انتخابات ضعیف برگزار شود، همچون یک ژیان زهوار در رفته‌ای است که اگر قهرمان فرمول یک هم پشت آن بنشیند، نمی‌تواند، راهبری موثری داشته باشد. هر کس کوشید که ذهن شما را از موضوع خودرو و شرایط جاده منحرف کند و فقط بر روی راننده تمرکز کند، در صدد فریب شماست. اتفاقاً راننده کارآمد حاضر نمی‌شود خود را جانشین ویژگی‌های مربوط به خودرو کند. هر کس که تن به خودرویی ضعیف داد، به ناچار باید نتیجه گرفت که او خودش نیز ضعیف است".

شاید مدیر مسئول روزنامه اعتماد که چند بار در همین فرآیند انتخاباتی به مجلس رفته، متوجه نباشد. اما این حرف ها، توهین به خاتمی، هاشمی، کروبی، موسوی، روحانی، عارف، جهانگیری است که در انتخابات های مختلف -با همین جاده و خودروی موجود!- نامزد شدند و بعضا رای هم آوردند.

ضمنا تُف سر بالاست که اول از همه به صورت خود آقای عبدی اصابت می کند. او در نوع انتخابات های 76 و 80، 84 و 88، 92 و 96، به ستاد اغلب همین نامزد ها سرویس می داده و حال آن که هم راه و جاده را می شناخته و هم خودرو را.

او حتی سال 96 هم که رضا خاتمی گفت "ما اصلاح طلبان تضمین وعده های روحانی هستیم، از حمایت روحانی دریغ نکرد. متاسفانه آقای عبدی و برخی دوستان تندرو اش مثل بهزاد نبوی، حجاریان و علوی تبار و دیگران، در راستی آزمایی ادعای خویش بارها رفوزه شده اند.

همین حالا نیز برخی از همین گنده گو های دو ایکس لارج (!) عضو شورای مرکزی "ناسا" (نهاد اجماع ساز اصلاح طلبان برای انتخابات) به ریاست بهزاد نبوی هستند و حال آن که به هنگام رو به رو شدن با مطالبات به حق مردم، پشت کلیشه ساخته شده توسط نبوی پنهان شده اند: "رئیس جمهور، 10- 15 درصد اختیارات، بیشتر ندارد"!

اگر عبدی و دوستانش صداقت داشتند، سال 84 که مصطفی معین (نامزد حزب مشارکت) رد صلاحیت شد، از انتخابات کنار می کشیدند، نه این که با رایزنی و پیگیری، تایید صلاحیت او را بگیرند تا در میان هشت نامزد، پنج شود!

همین ها، سال 92 وقتی هاشمی رد صلاحیت شد (و ادعا می کردند نامزد اجماعی شان است)، یا باید کنار می کشیدند، و یا از محمد رضا عارف (معاون اول خاتمی دولت اصلاحات) حمایت می کردند؛ نه این که از نامزدی آویزان شوند که بعدها "رحم اجاره ای" و "نامزد عاره ای" خواندند.

عبدی و دوستانش سال 96 هم حاضر نشدند از نامزدی در حد ژیان دست بکشند و از بنزی مثل جهانگیری (!) حمایت کنند. عبدی همان موقع باید به مردم می گفت فریب نمایش درِ باغ سبز را نخورید؛ اینها نه به باغچه ای دسترسی دارند و نه ژیانی که شما را سوار کنند. آنها هر چه امروز بگویند، تُف سر بالاست.

 

وطن‌فروش‌تر از این براندازان، دنیا به خودش ندیده

یک کاربر فضای مجازی در توییتر نوشت:

خارجیه مات و مبهوت زیبایی معماری ایرانی-اسلامی کشورمون شده

براندازه منشن داده تا بگه نه ماها عقب مونده‌ایم

یعنی وطن‌فروش‌تر از این براندازان، دنیا به خودش ندیده.

وطن‌فروش‌تر از این براندازان، دنیا به خودش ندیده

 

وطن‌فروش‌تر از این براندازان، دنیا به خودش ندیده

 

وطن‌فروش‌تر از این براندازان، دنیا به خودش ندیده

 

 

نه به اون آزادی بی حد و حصر نوروز، نه به این تعطیلی مطلق تو ماه مبارک!

سیده زهرا عبداللهی، فعال رسانه‌ای در توییتر نوشت: ‏بهتره دولت بجای تصمیمات لحظه‌ای و تعطیلی‌های فله‌ای، به نظر و توصیه کارشناسان توجه کنه.

نه به اون آزادی بی حد و حصر تو نوروز، نه به این تعطیلی مطلق تو ماه مبارک!

نه به اون آزادی بی حد و حصر نوروز، نه به این تعطیلی مطلق تو ماه مبارک!

 

دولت در ‎وین به دنبال چیست؟

فعال رسانه‌ای در توییتر نوشت: ‏میدونستید زمانی که دولت به دنبال ‎برجام بود، ۴۷سناتور آمریکایی نامه نوشتن و گفتن براساس قانون اساسی آمریکا اگر توافقی به تایید کنگره نرسه، یک توافق اجرایی است که رئیس جمهور بعدی می‌تونه باطلش کنه و قابل پیگیری حقوقی نیست؟

حالا؛ دولت در ‎وین به دنبال چیست؟

دولت در ‎وین به دنبال چیست؟

 


آقای آخوندی! ممنون که به خیل قحطی زدگان لواسان و بورس پیوستید

مالک شریعتی، نماینده مجلس در کانال تلگرامی خود نوشت: ‏آقای عباس آخوندی گفتن اگر دولت روحانی نبود در کشور ‎قحطی میشد!

نیازی به پاسخ نیست و ماجرا روشن است، فقط از ایشان خیلی تشکر میکنم که ولو با تاخیر، بصورت کاملا اخلاقی، سه بار از دولت تدبیر استعفا دادن و به خیل قحطی زدگان لواسان و بورس پیوستند.

آقای آخوندی! ممنون که به خیل قحطی زدگان لواسان و بورس پیوستید

 


منبع درآمد دولت انگلیس برای پخش برنامه ویژه ایرانی‌ها

یک کاربر فضای مجازی در توییتر نوشت: ‏

چند سالتون بود فهمیدید

دولت انگلیس از هر واحد مسکونی ماهیانه ۱۳ پوند پول زور بعنوان تی وی لایسنس برای پخش برنامه های تلویزیونی میگیره تا شبانه روز و قربة الی الله برای ایرانیان بطور رایگان از شبکه هایی مثل بی بی سی برنامه پخش کنه؟!

منبع درآمد دولت انگلیس برای پخش برنامه ویژه ایرانی‌ها

 


لطفا به جای طرفداری، گندهای آقایان غربگرا را یادآوری کنید

یک کاربر فضای مجازی در توییتر نوشت: ‏ما در حال زدن تو سروکله هم هستیم که فلان کاندید ما خوبه فلانی بده! فلانی تخلف کرده، بهمانی دروغ گفته!

اصلاح طلبان دوباره دارن برجام رو آفتاب تابان جلوه میدن که مشکلش فقط ترامپ بود!

اگر دلسوز هستید جای طرفداری از شخص. گند های آقایان غربگرا در مدیریت کشور و مذاکرات یادآوری کنید.

لطفا به جای طرفداری، گندهای آقایان غربگرا را یادآوری کنید

 

 

 

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
نظراتی که حاوی توهین یا افترا به اشخاص،قومیت‌ها باشد و یا با قوانین کشور و آموزه های دینی مغایرت داشته باشدمنتشر نخواهد شد.
پرطرفدارترین