۰۱ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۴
کد خبر: ۶۸۰۹۲۱
پ
شورای سیاستگذاری ائمه جمعه در پیامی؛
شورای سیاستگذاری ائمه جمعه در بیانیه‌ای اعلام کرد: با این مقاومت، طرح ننگین معامله قرن و اقدامات مذبوحانه ارتجاع عرب در عادی سازی روابط، به زباله دان تاریخ پیوست.

به گزارش سرویس سیاسی خبرگزاری رسا، شورای سیاستگذاری ائمه جمعه در پی پیروزی افتخار آمیز ملت مسلمان و مقاوم فلسطین در نبرد 11 روزه علیه اسرائیل در بیانیه‌ای اعلام کرد با این مقاومت جانانه، طرح عقیم و ننگین معامله قرن و اقدامات مذبوحانه ارتجاع عرب در عادی سازی روابط، به زباله دان تاریخ پیوست.

متن این بیانیه به شرح ذیل است:

سم الله الرحمن الرحیم

نصر من الله وفتح قریب و بشر الصابرین

پیروزی بزرگ و افتخار آمیز ملت مسلمان و مقاوم فلسطین در نبرد ۱۱ روزه علیه صهیونیستهای درمانده و مفلوک، معجزه ی غلبه اراده ملتها و گفتمان پیروز مقاومت اسلامی را بار دیگر برجهانیان اثبات کرد.

دفاع قهرمانانه مردم مسلمان و مظلوم فلسطین از مسجدالاقصی و سرزمین مقدس، این بار با یکپارچگی

و هم افزایی مردم تمام مناطق فلسطین و هماهنگی تحسین برانگیز همه گروههای مقاومت، با بهره مندی از ایمان سرشار و توکل بر قادر متعال و با به کارگیری سلاحهای قوی، موازنه را به نفع مقاومت برگرداند و شکست سنگین و راهبردی دیگری را در کارنامه سیاه و ننگین دولت جعلی صهیونیسم ثبت کرد.

این دفاع قهرمانانه ترکیبی فصل نوین در مقاومت ۷۰ساله مردم فلسطین محسوب می شود و از این پس مردم جهان و ملل اسلامی شاهد وضعیتی متفاوت و شرایطی جدید در مقابله با استکبار جهانی و صهیونیسم غاصب خواهند بود.

با این مقاومت جانانه، طرح عقیم و ننگین معامله قرن و اقدامات مذبوحانه ارتجاع عرب در عادی سازی روابط، به زباله دان تاریخ پیوسته است.

اینک این  مردم بزرگ و مقتدر فلسطین هستند که تکلیف آینده خود را روشن خواهند کرد و این گروههای مقاومت اسلامی هستند که دست برماشه در میدان مبارزه آماده ی پاسخگویی قاطع در هرزمان و مکان هستند.

سلام خدا بر شهیدان مقاومت ۱۱روزه به ویژه فرماندهان شهید عملیات غرور آفرین سیف القدس درود بر رزمندگان گردانهای قسام و قدس و برحماس و جهاد اسلامی به ویژه بر مردم صبور و سلحشور غزه قهرمان و برجوانان شجاع قدس و کرانه باختری و محله ی مقاومت؛ " شیخ جراح"

ائمه جمعه ایران اسلامی جبهه شکر برآستان الهی می گذارند و این فتح مبین و درخشان را به مردم عزیز و فلسطین و فرماندهان و رزمندگان دشمن شکن گروههای مقاومت تبریک و تهنیت و شادباش می‌گویند.

وماالنصر الا من عندالله العزیز الحکیم

شورای سیاستگذاری ائمه جمعه سراسر کشور

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
نظراتی که حاوی توهین یا افترا به اشخاص،قومیت‌ها باشد و یا با قوانین کشور و آموزه های دینی مغایرت داشته باشدمنتشر نخواهد شد.
پرطرفدارترین