۱۳ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۶:۳۲
کد خبر: ۶۸۱۷۸۲
پ
حجت الاسلام نبویان:
مازندران - حجت الاسلام نبویان، شهید سلیمانی را محور تفکر دفاع از اسلام و انقلاب معرفی کرد و گفت: جز سربازی برای نائب امام زمان(عج) هیچ چیز برای او شأنیت نداشت.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری رسا در مازندران، حجت الاسلام سید محمود نبویان، مسؤول هماهنگی ستاد های انتخاباتی آیت الله رئیسی در مازندران امروز در نشست توجیهی رؤسای ستادهای شهرستانی آیت الله رئیسی در استان با تسلیت فرا رسیدن سالروز ارتحال بنیانگذار کبیرانقلاب اسلامی و قیام 15 خرداد، گفت: بعد از 500 سال فرهنگ نفی دین، امام راحل پرچمی را به نام پرچم خدا بلند کردند که خدا زنده است و باید به سمت دین برویم.

وی با بیان این که بر مبنای تفکر اسلامی که امام راحل آوردند خدا و دین باید در سیاست، اقتصاد، و جامعه شناسی دخیل باشد، افزود: همه حوزه های معرفتی علوم انسانی و علوم طبیعی به یک معنا باید تحت تأثیر دین و خدا باشد و این بر خلاف جریان کل دنیای کفر بود.

حجت الاسلام نبویان در ادامه سخنان خود گفت: امام راحل فرمودند من وابسته به شرق و غرب نیستم و همین مسأله موجب شد کل دنیای کفر علیه ایران اسلامی متحد شوند و به همین دلیل قائله های گنبد کاووس، خلق عرب در خوزستان، کردستان، کودتاها و همچنین جنگ را علیه ما تحمیل و برای سرنگونی انقلاب روز شماری می کردند.

مسؤول هماهنگی ستاد های انتخاباتی آیت الله رئیسی در مازندران، تفکر خدایی بودن را موتور محرکه ایران اسلامی دانست و تصریح کرد: علیرغم این که 37 کشور جهان علیه ایران اسلامی ایستادند، اما ایمان به خدا متعال موجب پیروزی ملت ایران در برابر آنها شد.

وی با بیان این که همه به میدان آمدند، اما انقلاب شکست نخورد چون وصل به خدا بود، ادامه داد: فشارها و حمله ها تنها از بیرون نبود بلکه عده ای را نیز در داخل علیه انقلاب و نظام اسلامی پرورش داده بودند و به همین دلیل دو طیف نیروهای مدافع اسلام و انقلاب که ثمره آن مردم است و جبهه مدافع کفر به پشتوانه خارج از کشور در درون کشور پدید آمدند.

حجت الاسلام نبویان؛ حاج قاسم سلیمانی را محور تفکر دفاع از اسلام و انقلاب دانست و خاطرنشان کرد: این سرباز رشید اسلام زندگی خود را گذاشت نه برای پول، پست و عنوان و این افتخار را داشت که برای مقام معظم رهبری به عنوان نائب امام زمان(عج) سربازی کند و هیچ چیز دیگر برای او شأنیت نداشت.

مسؤول هماهنگی ستادهای انتخاباتی آیت الله رئیسی در مازندران با بیان این که تفکر سکولاریسم، لیبرالسیم به معنای تفکر کفر است، گفت: علیرغم همه توطئه ها و دشمنی های جبهه کفر داخلی و خارجی، جبهه مدافعان اسلام و انقلاب در حال تسخیر دنیا است.

وی با اشاره به این که به پاس رشادت ها، مجاهدت ها و از خودگذشتگی های حاج قاسم، آمریکا و هم پیمانانش در سوریه شکست خوردند، افزود: اگر خدا را یاری کردی و اگر شما خدا را یاری کرد هیچ کشوری بر شما پیروز نخواهد شد و دنیا را شکست می دهی و مصداق بارز آن پیروزی حاج قاسم در سوریه و عراق است، چون بیش از 80 کشور آمدند اما شهید سلیمانی بدون شورای امنیت، بمب اتم و موساد و سایر نهادهای امنیتی پیروز شد چون کار او برای خدا بود.

حجت الاسلام نبویان در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به تکثر ستادهایی که برای آیت الله رئیسی در استان شکل گرفته است، گفت: تنها ستاد رسمی، ستاد مرکزی ایشان در سطح استان ها است و سایر ستادها و افراد باید زیر چتر ستاد مرکزی فعالیت کنند.

وی بر ضرورت ایجاد وحدت بیشتر میان نیروهای حامی آیت الله رئیسی در سطح استان تأکید کرد و گفت: برخی ها به دنبال دو قطبی در فضای انتخابات علیه آیت الله رئیسی هستند که باید هوشیار باشیم و از تخریب به شدت باید پرهیز شود.

مسؤول هماهنگی ستاد آیت الله رئیسی در مازندران با بیان این که جریان رقیب به دنبال منحرف کردن اذهان مردم است و به همین دلیل مسأله حجاب و آزادی را در جامعه مطرح می کنند، افزود: نباید نسبت به این گونه مسأله موضع گرفت و باید به گونه در جامعه تبیین شود که مشکل اصلی مردم امروز این چیزها نیست بلکه دغدغه های عمومی، تورم، اشتغال و گرانی است./950/

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
نظراتی که حاوی توهین یا افترا به اشخاص،قومیت‌ها باشد و یا با قوانین کشور و آموزه های دینی مغایرت داشته باشدمنتشر نخواهد شد.
پرطرفدارترین