کشور نیازمند مدیرانی از جنس مردم و با تفکر اصیل انقلاب است
معاون تبلیغ حوزه علمیه مازندران:
حجت الاسلام صادقی با تأکید بر این که نیاز امروز کشور مدیرانی از جنس مردم و با تفکر اصیل انقلاب است، گفت: مدیر با تفکر اشرافی گری اثر مثبتی برای کشور و مردم نخواهد داشت.
پیام راهبردی رهبر انقلاب نصب العین نمایندگان مجلس است
نماینده مردم بابل در مجلس:
منتخب مردم بابل در مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس یازدهم برای تحقق پیام رهبر معظم انقلاب اسلامی به مجلس شورای اسلامی نقشه راه را ترسیم می‌کند.
سرگرم شدن به حواشی‌های زیان بار و جناح بازی آفت نمایندگان مجلس است
حجت الاسلام شکریان:
مدیر کل تبلیغات اسلامی مازندران گفت: سرگرم شدن به حواشی‌های زیان بار، جناح بازی و باندگرایی آفت مهم پیش روی یک نماینده مجلس است.
فعالیت جهادی ۱۷۰ طلبه جهادگر در دفن اموات کرونایی مازندران
فرمانده سپاه کربلا خبر داد؛
فرمانده سپاه کربلا از فعالیت جهادی ۱۷۰ طلبه جهادگر خطرپذیر در دفن اموات کرونایی استان خبر داد و گفت: حضور این طلاب جهادی در دفن اموات کرونایی قابل تقدیر است.
رفع مشکلات معیشتی مردم باید دغدغه اصلی مجلس باشد
مدیر حوزه علمیه مازندران:
حجت الاسلام والمسلمین ابوترابی در تبیین ویژگی‌های مجلس تراز انقلاب گفت: همه دغدغه مجلس انقلابی باید رفع مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم به ویژه محرومان و نیازمندان باشد.
زهد و ساده زیستی از ویژگی‌های بارز آیت الله دارایی بود
نماینده ولی فقیه در مازندران:
امام جمعه ساری، زهد و ساده زیستی را از ویژگی‌های بارز آیت الله دارایی برشمرد و گفت: این عالم وارسته هیچ گاه دلبسته دنیا نبود.
آیت الله دارایی در عمل مدافع ولایت، نظام و انقلاب بود
حجت الاسلام خوبانی:
مدیر مدرسه علمیه محمدیه قائمشهر به روحیه ولایت پذیری آیت الله دارایی(ره) اشاره کرد و گفت: این عالم وارسته در عمل مدافع ولایت، نظام و انقلاب بود.
دیپلماسی فعال مقاومت، هنر گفتمان انقلاب اسلامی است
مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران:
حجت الاسلام شکریان با اشاره به انزوای نظام سلطه در برابر نظام اسلامی گفت: امروز منطق مقاومت و دیپلماسی فعال جمهوری اسلامی، چالش جدی کشور‌های استکباری است.
نگاه غرب گرایانه برخی مسؤولان مانع پیشرفت کشور است
حجت الاسلام بابائیان:
استاد حوزه علمیه مازندران با بیان این که راه پیشرفت کشور نگاه به بیرون نیست، گفت:با خوداتکایی و استقلال اقتصادی می‌توانیم کشور را در مسیر رشد و شکوفایی اقتصادی قرار دهیم.
آخرین اخبار
پربازدید
پربحث
پرطرفدارترین