۰۷ مرداد ۱۴۰۰ - ۲۳:۰۱
کد خبر: ۶۸۵۷۴۰
حجت الاسلام نیک بین:

وضعیت آب خوزستان نتیجه ربط دادن آب خوردن مردم به برجام است

وضعیت آب خوزستان نتیجه ربط دادن آب خوردن مردم به برجام است
عضو فراکسیون روحانیت مجلس گفت: وقتی رییس دولت همه چیز را از جمله آب خوردن مردم را هم به برجام ربط می‌دهد طبیعی است که وضعیت آب خوزستان به اینجا برسد.

به گزارش سرویس سیاسی خبرگزاری رسا، حجت الاسلام جواد نیک بین نماینده مردم کاشمر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به مشکل آب خوزستان گفت: وقتی رییس دولت همه چیز کشور و از جمله آب خوردن مردم را به برجام ربط می‌دهد طبیعی است که چنین مشکلاتی در خوزستان و حتی دیگر استان‌های کشور پیش بیاید و این وضعیت نتیجه این اقدام رئیس دولت است.

وی افزود: مجموعه بی‌تدبیری‌ها که منجر به بروز این مشکلات در حوزه آب خوزستان و دیگر بخش‌ها شده خود ثمره یک تدبیری است که از سوی بدخواهان نظام اندیشیده شده و اینها از این طریق به دنبال امنیتی کردن فضای کشور هستند.

عضو فراکسیون روحانیت مجلس اظهار داشت: این افراد که در 8 سال گذشته تمام تلاش خود را برای ایجاد نارضایتی در کشور به کار گرفته‌اند در روزهای پایانی عمر دولت می‌خواهند اقدامات خود و نارضایتی ناشی از اقداماتشان را به اوج برسانند.

حجت الاسلام نیک بین خاطرنشان کرد: اگرچه اقدامات کوتاه مدت در روزهای اخیر برای حل مشکل خوزستان انجام شده اما نباید به این اقدامات اکتفا کرد و باید به طور جد پیگیر حل مشکل مردم خوزستان در کوتاه ‌مدت، میان مدت و بلند مدت بود.

وی افزود: همان طور که رهبر معظم انقلاب اشاره داشتند نباید دولتمردان در ارائه خدمت به مردم آنقدر تعلل بورزند تا موجبات نارضایتی مردم فراهم شود و به تجمعات اعتراض‌آمیز بیانجامد.

عضو فراکسیون روحانیت مجلس در پایان گفت: باید مشکلات مردم به طور جد مورد پیگیری قرار گیرد و البته مردم هم در بحث تجمعات اعتراض آمیز خود مراقب نفوذ دشمن باشند و هوشمندانه جلوی اقدامات بدخواهان نظام را بگیرند.

ارسال نظرات