۱۸ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۵۸
کد خبر: ۷۱۱۴۱۹
پ
دو فصلنامه علمي - تخصصي «معرفت سياسي» با هدف بسط و گسترش مطالعات در حوزة دانش سياسي اسلامي و به همت گروه علوم سياسي مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) منتشر می شود.

به گزارش سرویس فرهنگی و اجتماعی خبرگزاری رسا، دو فصلنامه علمي - تخصصي «معرفت سياسي»، به منظور بسط و گسترش مطالعات در حوزة دانش سياسي اسلامي، به انتشار مقالات نظري و كاربردي در اين زمينه اقدام مي‌نمايد.

به نظر مي‌رسد، علي‌رغم وجود نشريات عمومي و تخصصي در حوزة علوم سياسي، فقدان نشريه‌اي كه بتواند با ارائه آثار وزين علمي به رسالت خود در تبيين ديدگاه‌هاي اسلام در اين حوزه جامع عمل بپوشاند، مورد تأكيد صاحب‌نظران است.

از اين رو، گروه علوم سياسي مؤسسه آموزشي و پژوهشي امام خميني(ره) با همكاري معاونت پژوهش، اقدام به انتشار دوفصلنامة علمي - تخصصي معرفت سياسي نموده است تا زمينه‌ساز شناخت آگاهانه اين رشته علمي براي پژوهشگران باشد.

این دوفصلنامه با مدیر مسؤولی محمدجواد نوروزی و سردبیری قاسم شبان نیاء رکن آبادی به همت مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) منتشر می شود.

علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره این دوفصلنامه می توانند به سایت این نشریه به نشانی http://siyasi.nashriyat.ir/node/45 مراجعه کنند. 

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
نظراتی که حاوی توهین یا افترا به اشخاص،قومیت‌ها باشد و یا با قوانین کشور و آموزه های دینی مغایرت داشته باشدمنتشر نخواهد شد.
پرطرفدارترین