۲۷ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۴:۰۷
کد خبر: ۷۱۷۰۹۹

مهلت ثبت نام و انتخاب رشته در پذیرش دانشجو تمدید شد

مهلت ثبت نام و انتخاب رشته در پذیرش دانشجو تمدید شد
سازمان سنجش آموزش کشور مهلت ثبت نام و انتخاب رشته در پذیرش دانشجو صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی سراسری سال ۱۴۰۱ را تمدید کرد.

به گزارش خبرگزاری رسا به نقل از جام جم آنلاین، سازمان سنجش آموزش کشور در اطلاعیه ای اعلام کرد: پیرو انتشار دفترچه راهنمای ثبت نام و انتخاب رشته پذیرش دانشجو صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی سراسری سال ۱۴۰۱ در تاریخ ۱۸ مرداد ماه ضمن اعلام اصلاحات جدید دفترچه راهنمای مذکور به اطلاع داوطلبان این مرحله از پذیرش می‌رساند افرادی که تا تاریخ ۲۳ مرداد برای ثبت نام و انتخاب رشته این مرحله از پذیرش سراسری اقدام کرده‌اند، می‌توانند تا پایان روز یکشنبه ششم شهریورماه نسبت به ثبت نام و انتخاب رشته اقدام کنند.

براساس این اطلاعیه، داوطلبان باید در مهلت مقرر با مطالعه دقیق دفترچه مذکور و مندرجات این اطلاعیه به درگاه اطلاع‌رسانی این سازمان مراجعه و نسبت به ثبت‌نام و انتخاب کدرشته محل‌های مورد علاقه خود اقدام کنند.

همچنین آن دسته از داوطلبانی که پیش از این نسبت به ثبت نام و انتخاب کدرشته محل‌های تحصیلی اقدام کرده‌اند، می‌توانند در صورت تمایل تا تاریخ فوق، نسبت به مشاهده و ویرایش کدرشته محل‌های انتخابی خود اقدام کنند. لازم به تاکید است مهلت اعلام شده به هیچ وجه قابل تمدید مجدد نیست.

ارسال نظرات