۲۸ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۶:۰۰
کد خبر: ۷۱۷۴۴۰
نماینده ولی فقیه در کرمانشاه:

غربی ها به هیچ عنوان قابل اعتماد نیستند

غربی ها به هیچ عنوان قابل اعتماد نیستند
کرمانشاه ـ آیت الله علما گفت: عقل سلیم و منطق می گوید که نباید به اروپایی ها و غربی ها و قول آنها اعتماد کرد و در برخورد با آنها باید کاملا حواسمان جمع باشد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری رسا در کرمانشاه، آیت الله مصطفی علما در خطبه های این هفته نماز جمعه کرمانشاه اظهار داشت: رئیس جمهور دولت سیزدهم بیش از 4 دهه خدمت صادقانه را در کارنامه خود دارد لذا باید به برنامه های وی اعتماد کامل داشته باشیم.

نماینده ولی فقیه در کرمانشاه گفت: از سوی دیگر تاریخ هنوز به ما گوشزد می کند که اروپایی و غربی ها به هیچ عنوان قابل اعتماد نیستند تا جایی که انگلیسی ها کودتای ننگین 28 مرداد را که به نوعی خیانت به ملت ایران بود را رقم زدند.

امام جمعه کرمانشاه گفت: عقل سلیم و منطق می گوید که نباید به اروپایی ها و غربی ها و قول آنها اعتمادی کرد و در برخورد با آنها باید کاملا حواسمان جمع باشد.

آیت الله علما در بخش دیگری از سخنان خود تاکید کرد: اسرائیل با یورش سه روزه می خواست به برنامه های شیطانی خود در فلسطین برسد ولی مقاومت ملت فلسطین آنان را با شکست و عقب نشینی روبرو ساخت.

نماینده ولی فقیه در کرمانشاه گفت: دشمنان فلسطین در این سال ها هربار قصد توطئه ای علیه این ملت را داشته اند با شکست روبرو شده اند و ان شاء الله پیروزی نهایی از آن مردم فلسطین و سایر ملل آزاده خواهد بود.

آیت الله علما با اشاره به 29 مردادماه، روز جهانی مسجد، اظهار داشت: مسجد یکی از ارکان اصلی جهان اسلام است بنابراین باید کارکردهای مساجد را به خوبی بشناسیم زیرا با رجوع به تاریخ اسلام می بینیم که بسیاری از تصمیمات مهم در صدر اسلام در مساجد گرفته می شدند.

نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه با اشاره به سالگرد حادثه سینما «رکس» آبادان توسط عمال شاه، خاطرنشان کرد: شاه و نوکرانش با جنایت خود در آتش زدن سینما رکس آخرین تلاش ها را برای تثبیت خود می خواستند انجام دهند ولی ناکام شدند./1400/

ارسال نظرات