۲۰ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۲:۰۱
کد خبر: ۷۵۱۲۴۵
حجت الاسلام بجانی:

راهپیمایی ۲۲ بهمن نشانه پیوند انقلاب اسلامی با مردم است

راهپیمایی ۲۲ بهمن نشانه پیوند انقلاب اسلامی با مردم است
مدیر مرکز تحقیقات و پژوهش دفتر نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌شرقی، گفت: راهپیمایی ۲۲ بهمن نشانه پیوند انقلاب اسلامی با مردم است.

به گزارش خبرگزاری رسا در آذربایجان شرقی، حجت الاسلام روح الله بجانی در گفت‌وگویی اظهار کرد: شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن گامی در یاری نهضت مهدویت است.

مدیر مرکز تحقیقات و پژوهش دفتر نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌شرقی با بیان اینکه ۲۲ بهمن تبلور خواسته‌های ملت مسلمان ایران اسلامی مبتنی بر باورهای دینی است،گفت: خروش ملت غیور ایران در مطالبه حقوق انسانی و اسلامی خود است.

بجانی با بیان اینکه ۲۲ بهمن نمایش امید، وحدت ملی و حضور ایران قوی است، تصریح کرد: راهپیمایی ۲۲ بهمن نشانه پیوند انقلاب اسلامی با مردم است.

وی گفت: حضور با شکوه مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن نشان دهنده این است که مردم ما هنگامی که توطئه های دشمن را مشاهده می کنند، با جدیت وارد میدان می‌شوند.

حجت الاسلام بجانی با اشاره به اهمیت راهپیمایی امسال افزود: امسال راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن ماه مهمتر از سال های قبل است. اقدامات رژیم غاصب صهیونیستی در ترور سران جبهه مقاومت و جنایت و قتل عام های بی رحمانه گستاخ ترین دوران این رژیم در دهه اخیر است و بی شک بزودی شاهد نابودی شان خواهیم بود. جنایات آمریکا و انگلیس در یمن بسیار وقیحانه می باشد و بی شک پاسخ جبهه مقاومت را خواهند دید.

مدیر مرکز تحقیقات و پژوهش دفتر نماینده ولی فقیه در استان ادامه داد: پاسخ جبهه مقاومت برخورد نظامی است و پاسخ ما مردم حضور گسترده و بی نظیر در خیابان های کشور است. من از همه مردم دعوت می کنم به خیابان ها آماده و پاسخ چند ماهه اخیر استکبار جهانی را داده و آنها را مایوس کنند.

استاد سطوح عالی حوزه علمیه آذربایجان افزود: همه اساتید و طلاب مدرسه علمیه امیرالمومنین ع تبریز با تمام توان در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن ماه شرکت خواهند کرد و مغرب ۲۱ بهمن نیز با نور افشانی و مراسم الله اکبر در جوار شهید گمنام این مدرسه علمیه برگزار خواهد شد.

وحید نستوهی
منبع: فارس
ارسال نظرات