۰۹ فروردين ۱۴۰۳ - ۲۱:۱۱
کد خبر: ۷۵۴۱۳۱

حضور امام جمعه همدان در بیمارستان فوق تخصصی کودکان

حضور امام جمعه همدان در بیمارستان فوق تخصصی کودکان
حجت الاسلام والمسلمین شعبانی به مناسبت آغاز سال نو از بیماران بستری در بیمارستان فوق تخصصی کودکان اکباتان همدان عیادت کرد.

به گزارش خبرگزاری رسا، حجت الاسلام والمسلمین شعبانی امام جمعه همدان امروز به همراه مجذوبی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی همدان و حجت‌الاسلام ارتقایی، مدیرکل تبلیغات اسلامی همدان با حضور در بیمارستان فوق تخصصی کودکان اکباتان همدان ضمن عیادت از کودکان بستری در این بیمارستان و آرزوی سلامتی برای آنها، آغاز سال جدید را به کودکان و خانواده‌های آنها تبریک گفت.

نماینده ولی‌فقیه در استان همدان در این بازدید ضمن تبریک آغاز سال نو و آرزوی سلامتی و بهبود برای بیماران، هدایایی را نیز به کودکان بستری در بیمارستان اهدا کرد.

امام جمعه همدان از بخش‌های مراقبت‌های ویژه کودکان و نوزادان، داخلی و تالاسمی این بیمارستان بازدید و از کودکان بستری و والدین آنان دلجویی کرد و والدین برخی از کودکان بستری نیز در زمینه مسائل و مشکلاتشان با نماینده مقام معظم رهبری در استان همدان گفت‌وگو کردند.

همچنین به درخواست تعدادی از والدین، حجت الاسلام والمسلمین شعبانی در گوش نوزادان تازه متولد شده اذان و اقامه را به عنوان بانگ مسلمانی زمزمه کرد.

ارسال نظرات