۱۷ تير ۱۴۰۳ - ۰۱:۱۱
کد خبر: ۷۶۱۲۲۸

برگزاری مراسم عزاداری هیئت خادم الرضا در ورزشگاه حیدریان قم

برگزاری مراسم عزاداری هیئت خادم الرضا در ورزشگاه حیدریان قم
رئیس هیئت و کانون خادم الرضا(ع) گفت: مراسم دهه اول محرم امسال با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین زند قزوینی، روضه خوانی حاج حسن اخباری و نوحه خوانی محمود عیدانیان و محمد عطایی نیا از شب اول محرم به مدت 10 شب در ورزشگاه حیدریان قم برگزار خواهد شد.

به گزارش سرویس حوزه و روحانیت خبرگزاری رسا، حمید ناطقی رئیس هیأت و کانون خادم الرضا در گفت وگویی با عرض تسلیت فرارسیدن ماه محرم تصریح کرد: بیست و هشتمین سال برگزاری مراسم بزرگ سوگواری دهه اول محرم هیئت خادم الرضا(ع) هم‌زمان با فرا‌رسیدن ماه محرم و با حضورعزاداران حسینی برگزار می‌شود.

وی افزود: این مراسم از شب اول محرم مصادف با 16 تیرماه 1403 از ساعت 21:15 با قرائت قرآن و زیارت عاشورا آغاز می‌شود و حجت‌الاسلام شیخ علی زند قزوینی از خطبای برجسته به‌سخنرانی می‌پردازد.

رئیس هیئت و کانون خادم الرضا(ع) ادامه داد: در این مراسم حاج حسن اخباری به روضه خوانی و محمود عیدانیان و محمد عطایی نیا به مداحی و نوحه خوانی خواهند پرداخت.

وی گفت: مراسم عزاداری هیئت خادم الرضا(ع) بمدت 10 شب در مجموعه ورزشی شهید حیدریان واقع در ابتدای خیابان زنبیل آباد برگزار می شود و برای برادران سالن 2هزار نفری ورزشگاه و برای خواهران نیز زمین بزرگ چمن ورزشگاه جهت حضور و بهره‌مندی از مراسم عزاداری مهیا شده است.

ناطقی خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه از خارج از کشور نیز عده ای از عزاداران دنبال کننده جلسات هیئت خادم الرضا(ع) هستند، از طریق آپارات و شبکه های اجتماعی هیئت نیز پخش زنده مراسم برنامه ریزی شده است.

ارسال نظرات