جوامع اسلامی با اتحاد و همدلی کشتار مردم مظلوم افغانستان را محکوم کنند
آیت الله توکل در گفت‌وگو با رسا:
نماینده مجلس خبرگان رهبری گفت: باید جوامع اسلامی در سایه اتحاد و همدلی جنایت‌های تروریستی و کشتار مردم مظلوم افغانستان را محکوم کنند.
تجمع طلاب و روحانیون در محکومیت کشتار شیعیان افغانستان برگزار شد
دقایقی پیش؛
تجمع طلاب و روحانیون قم در محکومیت کشتار شیعیان افغانستان در مسجد سیدآباد قندوز و فاطمیه قندهار در مدرسه فیضیه قم برگزار شد.
کادر درمانی در ایام کرونا تا سرحد جان فداکاری کردند
آیت الله نوری همدانی:
حضرت آیت الله نوری همدانی رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی را لازم دانست و گفت: کادر درمانی در این ایام کرونا، تا سرحد جان، فداکاری کردند.
اقدامات خوبی با آمدن دولت جدید رقم خورده است
آیت الله حسینی بوشهری:
رییس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با تمجید از عملکرد دولت جدید، گفت: با آمدن این دولت حرکت ‌های بسیار خوبی رقم خورده که دشمنان نیز در این عرصه حتی باور نمی‌کردند.
حفظ امنیت مردم و ایجاد دولت ملی وظیفه حاکمان فعلی افغانستان است
جامعه مدرسین در پیامی؛
جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در بیانیه‌ای تصریح کرد: حاکمیت فعلی افغانستان باید علاوه بر حفظ امنیت، در مسیر ایجاد یک دولت ملی و فراگیر برای تحقق ثبات در افغانستان تلاش کند.
حاکمان کنونی باید حافظ امنیت مردم افغانستان باشند
حجت الاسلام والمسلمین ابوترابی فرد:
امام جمعه موقت تهران خواستار حفظ امنیت مردم افغانستان از سوی حاکمان کنونی این کشور شد و گفت: آمریکا به دنبال استثمار و گروگان گرفتن کشورهای دیگر جهان هستند.
دولت آذربایجان جلوی دخالت های اسرائیل را بگیرد/ با اقتدار از مرزها دفاع می کنیم
امام جمعه قم عنوان کرد؛
آیت الله اعرافی با بیان اینکه داعش از سوی آمریکا برای تضعیف قدرت جهان اسلام ایجاد شد، گفت: باید حکومت فراگیر با مشارک تمام احزاب افغانستانی شکل گیرد.
ضرورت توسعه مراکز ورزشی ویژه بانوان
آیت الله علوی گرگانی تأکید کرد؛
حضرت آیت الله علوی گرگانی گفت: نباید اتفاق و مسائلی در ورزش ما صورت بپذیرد که انتشار آن در فضای مجازی سبب ترویج ناهنجاری در جامعه شود.
کسب مقام های برتر ورزشکاران سبب عزت و سربلندی نظام اسلامی در جهان شد
آیت الله نوری همدانی در دیدار وزیر ورزش:
حضرت آیت الله نوری همدانی بر اهمیت و ضرورت ترویج ورزش همگانی تاکید کرد و گفت: باید مسؤولان ورزشی برای مردم و جامعه اهمیت ورزش را بازگو کنند.
پرطرفدارترین