انقلاب اسلامی با رهبری حکیم، تهدیدها را به فرصت تبدیل می کند
آیت الله کعبی:
نماینده خبرگان گفت: انقلاب اسلامی تهدیدها را به فرصت تبدیل می کند و این دشمنی ها مانند کف روی آب از بین خواهد رفت و نظام اسلامی ماندگار خواهد شد.
تماس تلفنی نماینده ولی‌فقیه در وزارت جهاد کشاورزی با خانواده شهید اجاقی
‌در پی شهادت شهید حسین اجاقی، حجت‌الاسلام و‌المسلمین ربانی در گفتگوی تلفنی با خانواده‌ این شهید بزرگوار، به آنان تسلیت گفت.
بیانیه آیت الله نوری همدانی در محکومیت اغتشاشات اخیر + متن
حضرت آیت الله نوری همدانی تصریح کرد: دشمنان بدانند مردم شریف ایران اسلامی همیشه مدافع اصل نظام وانقلاب بوده و هستند و نسبت به مقدسات خود حساسیت دارند.
آمادگی گروه‌های تروریستی نشان از نقشه از پیش طراحی شده است
حجت الاسلام والمسلمین پناهیان:
استاد حوزه و دانشگاه با اشاره به اتفاقات روزهای اخیر گفت: آماده شدن سریع گروه‌های مسلح کومله و اغتشاشات سازمان دهی شده مشکوک نشان از نقشه از پیش طراحی شده است.
درس‌های سیره نبوی برای تفکیک برخورد با فریب‌خوردگان و طراحان اغتشاشات + صوت
آیت‌الله کعبی مطرح کرد؛
آیت الله کعبی گفت: مهمترین درسی که از سیره نبوی می‌آموزیم رحمت و رأفت نسبت به عموم مردم و قاطعیت و شدت عمل نسبت به شایعه‌سازانو سردمداران جبهه نفاق است.
حول محور رهبر انقلاب مقابل مستکبران بایستیم/ هیچ نگرانی برای نظام اسلامی وجود ندارد
تیجانی در گفت‌وگو با رسا:
اسلام شناس تونسی بر لزوم وحدت مسلمانان جهان، حول محوریت پیروی از رهبر انقلاب تاکید کرد و گفت: صدای بیداری ملت ایران اسلامی را به تونس می رسانم.
سیاست بخشی از شئون امامت است
آیت الله مکارم شیرازی در پیامی به همایش ملی امام رضا:
حضرت آیت الله مکارم شیرازی در پیامی به همایش ملی امام رضا گفت: سیاست بخشی از شئون امامت است و این مساله در ایام ولایت عهدی امام هشتم به خوبی دیده می شود.
چرا بر کشته شدگان نیروی انتظامی و مردم عادی دل نمی سوزانید
حجت‌الاسلام والمسلمین نظری منفرد خطاب به حامیان حوادث اخیر:
استاد حوزه علمیه گفت: چرا بر کشته شدگان نیروی انتظامی و مردم عادی دل نمی سوزانند، مگر نه این بود که ادعای دلسوزی برای کشته شدن یک انسان را فریاد می کردند.
هنگامه‌‌ پاسخ به هتاکان و هنجارشکنان خواهد رسید
یادداشت؛
یکی از ویژگی‌های ممتاز ملت ایران رصد هوشمندانه امور است و در وقت مقتضی و هنگامه‌‌ پاسخ به هتاکان و هنجارشکنان، ورودی بی‌مانند خواهند داشت.
پرطرفدارترین