اندیشه انحرافی وهابیت به دنبال قطع ارتباط امت با پیامبر است
آیت الله طبسی:
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه گفت: اندیشه انحرافی وهابیت در حرام دانستن شعائر الله و احترام به جایگاه پیامبر اکرم(ص) و مشرک دانستن والدین به نوعی اعلان‌جنگ علیه پیامبر است.
اختلاف افکنی و بهره‌گیری از تفاوت‌های مذهبی؛ حربه دشمن برای تضعیف جامعه ایمانی
آیت الله مکارم شیرازی در پیامی به کنفراس وحدت اسلامی تأکید کرد؛
حضرت آیت الله مکارم شیرازی تصریح کرد: یافتن ارزشهای مشترک، تبیین و معرفی آنها به مسلمانان و دعوت به رعایت و التزام به آنها مهمترین راه تداوم همبستگی و تقریب میان مسلمانان است.
وحدت راهبرد پایه‌ای تقویت اسلام و تحقق عزت اسلامی است
آیت‌الله کعبی در گفت‌وگو با رسا:
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم وحدت را خط قرمز اسلام ناب محمدی عنوان کرد و گفت: دفاع مشترک از اسلام، قرآن و فلسطین، باعث وحدت بیشتر جوامع اسلامی شده است.
حضور آگاهانه مردم در انتخابات خنثی‌کننده توطئه دشمنان است
آیت‌الله مدرسی‌ یزدی:
رئیس هیات مرکزی نظارت بر انتخابات تأکید کرد: یکی از اهرم‌های خنثی‌کننده توطئه دشمنان حضور آگاهانه و موثر مردم در صحنه‌های مختلف و از مهم‌ترین آن‌ها انتخابات است.
باید به صورت ریشه ای با فساد و ناامنی مقابله کرد/ قم، آبروی شیعه است
آیت الله مکارم شیرازی:
حضرت آیت الله مکارم شیرازی یکی از اقدامات مهم مسئولان را مقابله اساسی و ریشه ای با فساد و ناامنی دانست و تصریح کرد: امنیت با همکاری دستگاه های مختلف با نیروی انتظامی حاصل می شود.
در جنگ نیابتی با داعش، وهابیت، بهائیت و شیعه انگلیسی هستیم
حجت‌الاسلام غفاری‌فر در گفت‌وگو با رسا:
عضو هیأت علمی دانشگاه باقرالعلوم با انتقاد از سخنان غیر واقعی درباره اهل بیت عصمت و طهارت (ع) گفت: امروز در جنگی نیابتی با داعش، وهابیت، بهائیت و شیعه انگلیسی هستیم که هیچ یک از شیعه یا اهل سنت نیستند.
حماسه مقاومت ماندگار مردم حمیدیه در دفاع مقدس ثبت ملی شود
پیام آیت الله کعبی:
نماینده مجلس خبرگان رهبری با اشاره به مقاومت ماندگار مردم حمیدیه در دفاع مقدس و خلق اولین پیروزی مردمی درخشان، خواستار ثبت ملی مقاومت مردم حمیدیه شد.
حضور نماینده رهبر انقلاب در لبنان در جمع طلاب دامغان
حجت الاسلام والمسلمین طباطبایی در جمع طلاب و فضلای دامغانی مقیم قم حضور پیدا و گزارشی از آخرین رویکردهای مرکز فرهنگی ایرانیان مقیم بیروت و فعالیت‌های آموزشی و فرهنگی آن ارائه کرد.
با صراحت از نظام اسلامی و ولایت فقیه حمایت می کنم
آیت الله نوری همدانی:
حضرت آیت الله نوری همدانی با بیان این که اعتقاد امام راحل این بود که انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور است، تصریح کرد: بنده از اصل نظام، انقلاب و ولایت فقیه، صریحا حمایت می کنم.
پرطرفدارترین