مراسم عزاداری شهادت حضرت زهرا با حضور آیت الله مکارم شیرازی برگزار می شود
به مدت چهار روز در قم؛
مراسم عزاداری شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) به مدت چهار روز با حضور حضرت آیت الله مکارم شیرازی برگزار می شود و در روز آخر نیز این مرجع تقلید سخنرانی خواهد کرد.
بدون تعارف و محکم با فساد مبارزه کنید | جلوی زمینه‌های فساد گرفته شود
آیت الله نوری همدانی با قدردانی از رویکرد ضد فساد دستگاه قضا:
حضرت آیت الله نوری همدانی از اهتمام جدی آیت الله رئیسی برای مبارزه با فساد و احقاق حقوق مردم قدردانی و بر لزوم تداوم مبارزه قاطعانه با فساد تأکید کرد.
حل مشکل جامعه در رونق دادن به تولید و فقرزدایی است
آیت الله جوادی آملی:
حضرت آیت الله جوادی آملی گفت: مشکل جامعه را حل کردن، رونق دادن به تولید و فقرزدایی بوده و امور مربوط به آخرت انسان و کاری مانا و پایدار است.
دست آمریکا به ایران برسد به وطن فروشان هم رحم نخواهد کرد
آیت الله بطحایی در گفت وگو با رسا:
نماینده خبرگان شهادت شهید سلیمانی و انتقام موشکی سپاه را عامل وحدت جهان اسلام در برابر کفر دانست و گفت: وطن فروشان بدانند دست دشمن به مملکت برسد به آنها نیز رحم نمی کند.
احتمال افزایش ظرفیت حجاج ایرانی در حج آتی | پیگیری جدی حقوق شهدای منا
حجت الاسلام والمسلمین نواب خبر داد؛
نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت با اشاره به مذاکرات رضایت بخش هیأت ایرانی با مقامات عربستان، از احتمال افزایش ۲۰ هزار نفری زائران در حج آتی خبر داد.
خط نفاق را بشناسیم | نان انقلاب را می خورند و با دشمن همصدا می شوند
حجت الاسلام والمسلمین مؤمنی:
استاد حوزه علمیه قم با تبیین اصول دشمن شناسی، بر لزوم شناخت خط نفاق و نفوذ تأکید کرد و خواستار حضور آگاهانه مردم پای صندوق های رأی برای انتخاب نمایندگان تراز انقلاب شد.
نصرت الهی در گرو عدم یأس مؤمنان از مقاومت در برابر کفار است
حجت الاسلام فاطمی ابهری:
عضو مجمع عمومی جامعه مدرسین نصرت الهی را در گرو مقاومت و ایستادگی دانست و گفت: جامعه ایمانی هیچگاه نباید از وعده های الهی و مقاومت در برابر دشمن ناامید شوند.
آیا جمکران در محدوده ترخص قم است؟ | نحوه تشخیص حد ترخص در شهرهای کشور
استاد حوزه پاسخ داد؛
عضو مؤسسه موضوع شناسی احکام فقهی با تبیین مسائل حد ترخص و نماز مسافر، اعلام کرد که با هماهنگی پلس راهور تابلوهای حدترخص و مسافت شرعی به تابلوهای رانندگی اضافه می شود.
دوستی با آمریکا خطای استراتژیک است | می خواهند خون آشام را فرشته جلوه دهند
آیت الله اعرافی:
امام جمعه قم با انتقاد از تلاش برخی برای تطهیر چهره آمریکای خون آشام و رژیم منحوس پهلوی، کوچک نمایی عظمت انقلاب و مبانی اسلام و ارزش ها را برنامه در دستور کار دشمن دانست.
آخرین اخبار
پربازدید
پربحث
پرطرفدارترین