از فیلم های جشنواره فجر چه خبر؟
تقریباً دو ماه دیگر چهلمین جشنواره فیلم فجر به دبیری مسعود نقاش زاده آغاز می‌شود و این دوره از جشنواره در حالی برگزار می‌شود که هنوز سایه کرونا از کشور رفع نشده است.
ساختار فرهنگ و رسانه کشور، چگونه بازسازی می‌شود؟
ایجاد مرکز راهبری فرهنگ و رسانه، گفت‌وگو با نخبگان، استفاده از خرد جمعی، برگزاری جلسات هم‌اندیشی، برای بازسازی انقلابی ساختار فرهنگ و رسانه آغاز شده است.
منصورِ غیـرت
یادداشت؛
منصور اشاره جالبی به مسئولانی دارد که تحریم را بهانه کار نکردن می‌کنند و ضعف و کم‌کاری خود را به گردن تحریم ها می‌اندازند.
قانون جوانی جمعیت، تسهیل کننده است نه اجبار
نماینده مجلس شورای اسلامی؛
محمد بیگی گفت: ما کسی را مجبور به بچه دار شدن نمی کنیم و طرح جوانی جمعیت یک قانون تسهیل کننده برای کسانی است که قصد بچه دار شدن دارند
تأثیر فرهنگ بسیجی در منطقه و جهان اسلام
حجت‌الاسلام غفاری‌فر تبیین کرد؛
عضو هیأت علمی دانشگاه باقرالعلوم گفت: طلبه بسیجی، طلبه‌ای است که هم پیگیر تهذیب، هم سلامتی جسمی، هم بصیرت سیاسی و هم تلاش در راه علم داشته باشد.
شب شعر فانوس برگزار شد
مراسم شب شعر فانوس به مناسبت بزرگداشت هفته بسیج در مدرسه معصومیه برگزار شد.
10 پیشنهاد پژوهش‌محور به رییس جدید رسانه ملی
یادداشت؛
انتظار می‌رود تعاملات سازنده صدا و سیمای جمهوری اسلامی با حوزه‌های علمیه باعث ارتقای مباحث معرفتی، دینی و اخلاقی در رسانه ملی شود.
ضرورت تعامل حوزه علمیه با رسانه ملی
کارشناس رسانه مطرح کرد؛
خوشرو گفت: نگاه حوزه به رسانه ملی این گونه است که رسانه ملی تریبون یک نظام حکومتی می باشد و فرصتی برای حوزه‌های علمی است تا از این طریق به ترویج معارف اسلامی بپردازند.
شناسایی موانع تدوین قانون حمایت از خانواده
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس مطرح کرد:
امیرحسین بانکی پور، گفت: هدف قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت را حفظ هرم جمعیتی و جوانی جمعیت دانست.
پرطرفدارترین