حجت‌الاسلام اسکندری گفت: اگر یک پدر از ابتدا روی ارتباطات فرزندانش نظارت داشت و با گفت‌وگوی دوستانه فرزند را متوجه عواقب ارتباط با نامحرم می‌کرد کار به اینجا نمی‌کشید.
بررسی معلولی به خشونت اجتماعی اشتباه بزرگی است
ترویج خشونت با سیاست‌گذاری کدام نهاد در کشور می‌تواند طراحی شود و از کنار ترویج سند 2030 و پیوست رسانه‌ای آن به تئوریزه کردن خشونت بپردازند.
شرکای قتل ناموسی
حجت‌الاسلام سرلک گفت: رومینا در ظاهر قاتلی به نام پدر دارد، اما شرکای قتل او، کسانی هستند که سردمدار روابط آزاد میان دختر و پسر هستند و این روابط را عادی جلوه می‌دهند.
احساس خطر نسبت به صهیونیسم؛ شرط لازم در مبارزه فرهنگی
روایت جنایت (۸)
کارشناس فلسطین گفت: وقتی در مسأله مبارزه با صهیونیسم به شعار و فعالیت‌های تبلیغاتی در یک ایام و مناسبت‌های خاص بسنده کنیم، شأن قضیه رعایت نشده و حق آن نیز ادا نمی‌شود.
قدرت شبکه‌های اجتماعی در ساخت و تخریب سبک زندگی
کارشناس فضای مجازی تشریح کرد؛
حجت الاسلام کهوند با بیان این شبکه‌ اجتماعی سبک زندگی می‌سازد یا با سبک زندگی مقابله می‌کند، گفت: شبکه‌های اجتماعی قدرت بسیج یا سوق دادن افکار عمومی به سمت خاص را دارند.
بها دادن بیش از حد به شبکه‌های خارجی، اشتباه است
کارشناس فضای مجازی:
مؤمن نسب گفت: با بها دادن بیش از حد به شبکه های خارجی افزون بر اشغال دیتای کشور، نفوذ دشمن بر مردم بیشتر شده و سیاست‌های رژیم صهیونیستی و آمریکا به راحتی اجرا می شود.
عید فطر عید گشایش مشکلات
به مناسبت عید بندگی؛
هر زمانی که آدمی از بند گناه رهایی یابد و به سمت خداوند حرکت کند، آن روز برایش عید است؛ فطر آغازی است بر پایان شکستن بند رهایی برای رسیدن به ابدیت تا آدمی بر مسیر باشد.
آموزش ارزش‌های انسانی؛ حلقه مفقوده ورزش قهرمانی
کارشناس برجسته تحولات فلسطین مطرح کرد؛
سلطانشاهی گفت: قانون ممنوعیت رویارویی با حریف صهیونیستی، فارغ از مسائل اخلاقی، به نوع تربیت و نگرش افراد از این رژیم غاصب برمی‌گردد.
بر بال ملائک تا آسمان قدس
روایت جنایت (۸)
مسجدالاقصی یکی از مهمترین مساجد مسلمانان به حساب می‌آید و مورد تاکید آیات و روایت نیز هست. آیات ابتدایی سوره اسرا تکلیف قوم یهود را با فلسطین به خوبی روشن کرده است.
آخرین اخبار
پربازدید
پربحث
پرطرفدارترین