متولیان فرهنگی، پنبه را از گوشتان دربیاورید!
میراث مادری (۴)؛
بانو مجتهده صفاتی گفت: سنسور خطر حمله به ارزش‌ها به صدا درآمده ولی برخی از بزرگان ما در گوششان پنبه کرده‌اند؛ بزرگان و متولیان امور فرهنگی باید دست بجنبانند.
شیخ حسن راستگو؛ معلم خلاقیت
نوع آموزشی که حجت‌الاسلام راستگو در تلویزیون داشت با دیگر هم‌دوره‌ای‌هایش متفاوت بود و کمتر کسی بود که لحن او را انتخاب کند.
چالشی به نام فضای مجازی و تغییر ذائقه کتابخوانی
یادداشت؛
برخی از متن‌ها صلاحیت و ارزش مطالعه کردن را ندارد؛ کما اینکه برخی از عبارت پردازی‌ها انسان را به مراتب از جاده سعادت خارج می کنند.
دوره کارگاهی «مسأله یابی» برگزار می‌شود
دوره کارگاهی «مسأله یابی» با حضور دکتر حسن اسلام‌پور نویسنده کتاب خودآموز مقدمات پژوهش به صورت مجازی و در بستر پیام رسان ایتا برگزار می‌شود.
فراخوان نهمین دوره جشنواره جایزه ادبی «یوسف» اعلام شد
توسط اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس؛
فراخوان نهمین دوره جشنواره جایزه ادبی «یوسف» ویژه داستان کوتاه دفاع مقدس و جبهه مقاومت با محوریت دفاع مقدس و دستاوردهای چهل سالگی، مدافعان سلامت و... اعلام شد.
نشست آنلاین کودک و بازی برگزار می‌شود
مرکز آموزش‌های کاربردی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم نشست آنلاین کودک و بازی را در روز 4 و 5 آذرماه ساعت 10 صبح برگزار می‌کند.
وجود شبکه ملی اطلاعات امنیت اقتصادی کسب و کارهای اینترنتی را تضمین می‌کند
شبکه ملی اطلاعات از اساسی‌ترین نیازهای روز جامعه برای مدیریت بهتر فضای مجازی و حفظ امنیت کاربران دربرابر تهدیدات داخلی و به خصوص خارجی است.
علم نوروبیولوژی بر حکم حجاب صحه می‌گذارد
در گفت‌وگو با با عضو هیئت علمی مرکز تحقیقات علوم اعصاب دانشگاه بقیه‌الله؛
دکتر زینب اختری با ورود به موضوع عفاف و حجاب از منظری که تاکنون مورد توجه قرار نگرفته است در اثبات بحث حجاب با علم نوروبیولوژی کوشیده است.
موازی کاری فعالان حجاب در قم
میراث مادری(۳)؛
مسئول واحد خواهران ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان قم گفت: شکافی بین انقلابیون قم وجود دارد که کار را خراب می‌کند و معضل اصلی ما وجود این شکاف است.
آخرین اخبار
پربازدید
پربحث
پرطرفدارترین