اکران آثار دهمین جشنواره مردمی فیلم عمار در اهواز
جشنواره مردمی فیلم عمار برگزار می‌کند؛
دهمین جشنواره مردمی فیلم عمار در اهواز از دوم بهمن‌ تا چهارم بهمن‌ماه برگزار می‌شود.
بهترین فرصت برای بازخوانی ساختار جشنواره فجر و احیای صدا و سیما
با رفتن بعضی از هنرمند نماها که دست به تحریم جشنواره زدند؛ بهترین فرصت برای بازخوانی ساختار جشنواره فجر و صدا و سیما و برنامه‌ریزی برای جذب نیروهای انقلابی فراهم شده است.
روایت پیروزی‌های کربلای ۵ با حضور حاج قاسم سلیمانی
همه ما می‌ترسیدیم مبادا توان مقابله با تانک‌ها را نداشته باشیم چون اگر با تانک‌ها روبه رو می‌شدیم کمتر از یک به چهار بودیم. در فکر بودیم که حاج قاسم فرمانده لشکر رسید.
حذف اکانت اینستاگرام به درخواست یک دولت بود
وحید یامین‌پور عنوان کرد؛
وحید یامین‌پور، مجری برنامۀ جهان‌آرا، نسبت به حذف اکانت‌ خود در اینستاگرام واکنش نشان داد و معتقد است که احتمالا کار یک دولت در میان باشد.
اهمیت مسئله اجتماع از منظر اسلام
خدمات اجتماعی طلاب (2)
پژوهشگر علم اجتماعی مسلمین گفت:‌ درباره نماز که اصلش رابطه انسان با خداست، گفته شده تا به جماعت بخوانید و این جماعت را در مسجد بخوانیم تا محلی برای سامان دادن محله باشد.
روحانیت در برخی عرصه‌های اجتماعی فقط تماشاگر است
خدمات اجتماعی طلاب (1)
حجت الاسلام کیوانی گفت: در بحث انتخابات از جنبه اجتماعی، روحانیت باید نقش مهم‌تری را ایفا کند ولی امروز تاثیرگذاری جدی ندارد و در این عرصه تماشاگر است.
شیوه برخورد با موضوع پوشش در عرصه فرهنگی
قرآن کریم مهمترین و راهگشا‌ترین نسخه شفابخش جوامع انسانی است و بهترین راه برای به دست آوردن یک روش تربیتی در مورد مساله‌ای خاص مثل پوشش، رجوع به آیات قرآن است.
معمای چند مجهولی مدعیان «قهر از سیما»
هفته گذشته تراکم حواشی حوزه فرهنگ و هنر به‌گونه‌ای بود که تلویزیون هم از آن بی‌بهره نماند؛ در این میان معمای قهر برخی بهره‌مندان از مواهب حضور در سیما همچنان بی‌پاسخ است!
تألیف اثر با محوریت حاج قاسم باید شاخص و بین‌المللی باشد
حمید خلیلی:
حمید خلیلی؛ مدیر انتشارات شهید کاظمی گفت: اثری که تولید می‌شود باید فراتر از بعد ملی و بین‌المللی باشد که این مسئله ممکن است 5 سال زمان‌ ببرد.
آخرین اخبار
پربازدید
پربحث
پرطرفدارترین