«بدانید من فاطمه هستم» با چاپ جدید عرضه شد
به همت انتشارات کتاب جمکران؛
کتاب «بدانید من فاطمه هستم» که پیش از این توسط انتشارات موعود عصر به چاپ رسیده بود، توسط انتشارات کتاب جمکران منتشر و وارد بازار نشر شد.
کتاب «تحفه جعفریه» مشتمل بر رساله‌ای در قصاص و دیات روانه بازار نشر شد
کتاب «تحفه جعفریه (رساله‌ای در قصاص و دیات)» اثر آیت الله العظمی حاج شیخ محمدجعفر کلباسی اشتری منتشر شد.
جوانان بدانند برای پیروزی انقلاب چه جان‌هایی فدا شده است
حدادعادل:
نویسنده کتاب «در فاصله دو بوسه» در آیین رونمایی این کتاب گفت: انگیزه من از نوشتن کتاب این بود تا جوانان نسل آینده بدانند برای پیروزی این انقلاب چه جان‌هایی فدا شده است.
کتاب «میاندار» روایتی از نشان‌دارِ نشانِ فتح از دست رهبر معظم انقلاب + لینک
کتاب "میاندار" نوشته مصطفایی اثری بی پیرایه و صادقانه از دفاع مقدس و به نوع خودش شاید کامل و موجزترین روایت از دفاع مقدس در کرمانشاه باشد.
کتاب
معرفی کتاب؛
کتاب تربیت اخلاقی در دوره کودکی نوشته نجفی، پوریزدی و جمعی از پژوهشگران از سوی انتشارات پژوهشکده باقرالعلوم علیه السلام در ۳۰۸ صفحه منتشر شد.
کتاب
معرفی کتاب؛
کتاب " میوه دل نمی‌خوایم! " به قلم سیدحسن میری موسوی به موضوع فرزندآوری از نگاه اسلام و نقد نگاه غربی در ۸۸ صفحه منتشر شد.
فعالیت های مؤسسه آموزش عالی ائمه اطهار + لینک ارسال مقاله
حجت الإسلام رضایی تشریح کرد؛
مؤسسه آموزش عالی ائمه اطهار علیهم السلام، از مؤسسات برجسته آموزشی پژوهشی قم است که محققان و پژوهشگران مبرّزی در عرصه کلام، تفسیر، تاریخ و مذاهب اسلامی تربیت کرده است.
کتابی که غلامعلی حداد عادل برای برادر شهیدش نوشت
مراسم رونمایی از کتاب «در فاصله دو بوسه» شرح زندگی و شهادت مهندس مجید حدادعادل همزمان با چهل‌ و دومین سالروز شهادت وی پنجشنبه 6 مهر برگزار می‌شود.
اعلام شرایط ثبت‌نام ناشران و کتابفروشان برای بهره‌مندی از تعرفه‌های فرهنگی
دفتر توسعه کتاب و کتابخوانی با صدور اطلاعیه ای شرایط ناشران فعال و کتابفروشان سراسر کشور که متقاضی برخورداری از تعرفه‌های قانون برنامه ششم توسعه هستند، را اعلام کرد.
پرطرفدارترین