یادداشت | آتش بر آبروی طب سنتی
نقدی با یک اقدام متحجرانه؛
جناب تبریزیان! شما که خود را پدر طب سنتی ایران معرفی می کنید! می دانید با این کار سفیهانه چه هزینه ای برای حوزه های علمیه فراهم آوردید؟
نماینده مجلس خبرگان رهبری:
حجت الاسلام مبلغی با اشاره به اینکه آیات ناظر به خلق صحنه، منبعی نیرومند برای فقه هنرهای نمایشی است، گفت: فقه در قبال هنر، بر پایه سه اصل جمال، حلال و کمال حرکت می کند.
از هشدارهای صریح نسبت به رواج تجمل گرایی تا پوست اندازی آموزشی حوزه
گزارشی از یازدهمین مجمع عمومی جامعه مدرسین؛
برگزاری یازدهمین مجمع عمومی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با هشدارهای صریح آیت الله یزدی درباره خطر تجمل گرایی و اشرافی گری در بین روحانیت همراه بود.
واکنش صریح حوزه به اقدام جاهلانه و ناپسند تعرض به یکی از متون مهم علم پزشکی
مدیر حوزه تعرض به یکی از کتب و متون مهم علم پزشکی را عملی ناروا و محکوم دانست و تاکید کرد که این قبیل کارها هیچ انتسابی به حوزه و روحانیت ندارد.
شانزدهمین مرحله سیر مطالعاتی تفسیر نمونه برگزار می‌شود
به همت اداره قرآن و حدیث؛
مدیر کل امور تربیتی جامعه‌الزهرا علیهاالسلام از آغاز شانزدهمین مرحله از دوره غیرحضوری سیر مطالعاتی تفسیر نمونه و مطالعه تفسیر سوره مبارکه مدثر خبر داد.
انتظار از صنف اعتقاد صرف ارزش چندانی ندارد
حجت الاسلام والمسلمین مهاجرنیا:
پژوهشگر علوم سیاسی با اشاره به اندیشه رهبر معظم انقلاب در ارتباط با عمل گرایی در مقوله انتظار گفت: انتظار از صنف اعتقاد صرف ارزش چندانی ندارد.
از تماس های آیت الله سبحانی با مدیر حوزه تا دغدغه چاپ آثار برگزیده
حاشیه نگاری رسا از بیست و یکمین همایش کتاب سال حوزه؛
برگزاری بیست و یکمین همایش کتاب سال حوزه در قم با حواشی جالبی همراه بود؛ آنچه می خوانید حاشیه نگاری خبرنگار رسا از این مراسم است.
لزوم بهره گیری از آموزه های مهدوی برای خودسازی، جامعه پردازی و تمدن سازی
معاون آموزش و پژوهش مؤسسه انقلاب اسلامی:
اسحاقی با اشاره به خودسازی، جامعه پردازی و تمدن سازی به عنوان ارکان انقلاب اسلامی گفت: برای ساخت این سه به صورت کامل نیازمند جدی آموزه های مهدوی هستیم.
نقش آموزه های مهدویت در تمدن سازی، احساس امید و عدم ترس
حجت الاسلام والمسلمین لک‌زایی مطرح کرد؛
رییس پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی با اشاره به نقش آموزه های مهدویت در تمدن سازی، احساس امید و عدم ترس بر لزوم قرار گرفتن این آموزه در متن زندگی تأکید کرد.
آخرین اخبار
پربازدید
پربحث
پرطرفدارترین