آفت نوظهور پرداختن طلاب به امور غیرمربوط به شؤون روحانیت
آیت‌الله رشاد مطرح کرد؛
رییس شورای حوزه‌های علمیه استان تهران گفت: این رفتار نسنجیده‌ای که از این آقای معمم سر زد، لطمه‌ سختی به حیثیت دین و دین‌داری، حوزه و روحانیت و جامعه اسلامی و ایران زد.
حق «اخلاق پژوهی» به خوبی در حوزه ادا نشده است
حجت الاسلام عالم زاده نوری:
استاد حوزه علمیه قم با اشاره به اینکه امروز نتوانسته ایم حق «اخلاق پژوهی» را در حوزه ادا کنیم، گفت: روشمندسازی علم اخلاق نیازمند تلاش های بسیاری است.
گزارشی از روند فعالیت های طرح ملی
حجت الاسلام دری تشریح کرد؛
مدیر طرح ملی "مشق اجتهاد" به ارائه گزارشی از عملکرد سال گذشته و امسال این طرح پرداخت و گفت: به دنبال روشمند سازی تحقیقات علوم اسلامی در حوزه و دانشگاه هستیم.
حجت الاسلام صفی آگاه اشکوری:
دبیر میز توسعه و توانمندسازی علوم اسلامی دفتر تبلیغات با بیان اینکه طرح مشق اجتهاد خلأهای موجود در زمینه پژوهش را پر می کند، گفت: امروز شاهد ضعف مرجعیت علوم اسلامی هستیم.
نهادهای حوزوی باید نقش بسزایی در ساماندهی و انسجام فعالیت ها داشته باشند
معاون ارتباطات و امور حوزه های علمیه خواهران کشور :
حجت الاسلام واحدی بر انجام فعالیت سازمان یافته تاکید کرد و گفت: نهادهای حوزوی باید نقش به سزایی در ساماندهی و انسجام فعالیت ها داشته باشند.
اولین جلسه دفاعیه طلاب سطح سه دوره مجازی جامعه الزهرا برگزار شد
پذیرش سطح سه دوره مجازی جامعه الزهرا علیهاالسلام از سال ۱۳۹۵ آغاز و اولین جلسه دفاعیه پایان نامه این دوره در جامعه الزهرا علیهاالسلام برگزار شد.
ساماندهی جبهه فرهنگی انقلاب در حوزه های علمیه امری ضروری است
مدیر عامل خبرگزاری رسا:
حجت الاسلام محققی بر لزوم ساماندهی جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی در حوزه های علمیه به منظور پاسخگویی به هجمه فرهنگی و رسانه ای دشمن تاکید کرد.
امر خبر رسانی در حوزه باید جایگاه خود را پیدا کند
رییس مرکز خدمات حوزه های علمیه در بازدید از رسا:
حجت الاسلام والمسلمین ربانی فعالیت های خبرگزاری رسا در انعکاس دستاوردهای حوزه و روحانیت را ستود و توصیه هایی مهم به منظور ارتقای فعالیت های این رسانه حوزوی ارائه کرد.
دوره تربیت مدرس مبانی اندیشه اسلامی برگزار می شود
از سوی مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی؛
دوره تربیت مدرس مبانی اندیشه اسلامی به منظور تکمیل کادر اساتید طرح ولایت از سوی مرکز آموزش های اندیشه های بنیادین مؤسسه امام خمینی برگزار می شود.
آخرین اخبار
پربازدید
پربحث
پرطرفدارترین