پیروی از راه شهیدان، آینده‌ای درخشان را برای ایران اسلامی رقم خواهد زد
حجت الاسلام والمسلمین میرمحمدی:
رئیس مرکز خدمات حوزه تأکید کرد که دفاع مقدس کوه مشحون از دلاوری و از جان گذشتگی جوانانی بود که به فرمان امام لبیک گفتند.
نخستین مجتهد شهید انقلاب
ردای سرخ(۳۸)؛
با اينكه ساواك براى جلوگيرى از حركت مردم پدر را مخفيانه دفن كرد؛ دلم آرام بود كه نامش به‌عنوان اوّلين شهيد مجتهد نهضت امام خمينى براى هميشه در تاريخ مى‌ماند.
گزارشی از فعالیت های موکب بنیاد خیرین حوزه در ایام اربعین
بنیاد خیرین حوزه‌های علمیه در اربعین ۱۴۰۱ و با کمک‌های اهدایی خیرین بنیاد بیش از ۱۴۰۰ نفر از افرادی که توان مالی سفر به کربلا را نداشتند راهی این سفر نورانی شدند.
یادواره شهدای دفاع مقدس در حرم مطهر بانوی کرامت برگزار می‌شود
به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس؛
یادواره شهدای دفاع مقدس با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین پناهیان، روایتگری سردار احمدیان در حرم بانوی کرامت برگزار خواهد شد.
نخستین گردهمایی علمی «مدافعان حریم خانواده» برگزار می‌شود
اولین گردهمایی علمی ـ تخصصی «مدافعان حریم خانواده» به همت اداره زن و خانواده مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران برگزار می‌شود.
ملاک درس اخلاق باید عمل باشد
ردای سرخ(۳۷)؛
آن وقتى هم كه تكفيرى‌ها به اتوبوس حمله كردند، يك عده از بچه‌ها زخمى و در بيمارستان بسترى شدند، من حتى يك خط هم برنداشتم و بعد متوجه شدم كه اين‌جا همه چيزش حساب كتاب دارد.
آرزو کردم اسیر شده باشد
ردای سرخ(۳۶)؛
احمد با همه بچه ها و رفقایش فرق داشت، آن روز دلم می خواست زنده باشد و نهایتاً اسیر شده و روزی آزاد شود و دلم نمی خواست حرف دیگری بشنوم.
۲۸ سال در انتظار آمدن یک شهید
ردای سرخ(۳۵)؛
او رفت و من ۲۸ سال است كه در انتظار آمدنش هستم، بيست و هشت سال براى يك زن يعنى همه عمرش و زندگى‌اش را سراسر به انتظار آمدن یار بگذرد.
روحانی شهیدی که ساواک را کلافه کرده بود
ردای سرخ(۳۴)؛
مسئله منافقين شوخى نبود ولى ديگر نذر و نياز مى‌كردم كه سالم برگردد. من نگران بودم ولى آقا غلام‌رضا فقط مى‌خنديد. مى‌گفت «بادمجان بم آفت ندارد».
پرطرفدارترین