جذب روحانیون موفق برای گسترش فرهنگ زکات
حجت الاسلام و المسلمین ربانی با حضور در کمیته امداد با آقای مرتضی بختیاری رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) دیدار و گفت و گو کرد.
نقاشی هم مانند روضه نباید مکشوف باشد
آیت الله سعیدی:
تولیت حرم مطهر بانوی کرامت گفت: در نقش‌هایی که از مصائب اهل‌بیت(ع) ترسیم می‌شود نباید ظلمی که به ایشان شده به صورت دقیق و جزء به جزء آورده شود.
اظهارات پورآذر در اعلام برائت از فرقه یمانی
پورآذر با انتشار ویدئویی از فرقه مدعی یمانی اعلام برائت کرد.
مرکز تخصصی تربیت مبلغ شهید مطهری اقدام به پذیرش مبلغ می‌کند
مرکز تخصصی تربیت مبلغ شهید مطهری با رویکرد تربیت مدیر، اقدام به پذیرش مبلغ می‌کند.
به همت امام محله بیرم ۲ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان کمک فراهم شد
سرپرست اداره تبلیغات بیرم استان فارس از تخصیص ۲ میلیارد و ۷۰۰ میلیون کمک هزینه نقدی و غیر نقدی برای کمک به نيازمندان خبر داد.
از موجبات عزت دین، ارتش اسلامی است
آیت الله سعیدی:
نماینده ولی فقیه در استان قم گفت: از ویژگی های ارتش در اسلام این است که باید مایه عزت دین باشد و زمانی یک ارتش می‌تواند مایه عزت دین باشد که در چارچوب دین حرکت کند.
حوزه‌های علمیه؛ از تحول تهذیبی تا تحول علمی
کنکاشی در وضعیت اخلاق در حوزه (۷)؛
حجت‌الاسلام و المسلمین عالم‌زاده نوری، معاون تهذیب حوزه‌های علمیه، خبر از خیز بلند حوزه‌های علمیه برای تحول تربیتی ـ تهذیبی مدارس علمیه و طلاب داد.
در سال تحصیلی کنار دانش آموزان خواهیم بود
سرگروه تبلیغی انوارالزهراء:
حجت الاسلام ظهرابی گفت: در سال تحصیلی برنامه های تخصصی حوزه کودک و نوجوان را از سر خواهیم گرفت و براساس تخصص های لازم مبلغین این گروه به مناطق مشخص شده اعزام خواهند شد.
سکوت سازمان ملل جرأت جنایتکاران را می افزاید
در بیانیه مجمع عمومی جامعه مدرسین در پی کشتار شیعیان افغانستاسازمان‌ ملل و نهادهای حقوق بشری جهان نیز با سکوت خود بر آتش این جنایات و جرأت جنایتکاران می‌افزایند.
پرطرفدارترین