رژیم اشغالگر صهیونیستی به زودی با خفت از فلسطین بیرون رانده خواهد شد
نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین:
ابوشریف با بیان اینکه رژیم اشغالگر صهیونیستی به زودی با خفت از فلسطین بیرون رانده خواهد شد، گفت: قرن آینده، قرن عزت مسلمانان و اسلام خواهی است.
طرح معامله قرن توطئه ای شوم در حق فلسطینیان است
ریيس كميته حمايت از انقلاب اسلامی مردم فلسطين:
حجت الاسلام والمسلمین اختری طرح معامله قرن را توطئه ای شوم در حق فلسطینیان و یهودی سازی قدس شریف بیان کرد و گفت: سردار سلیمانی شهید قدس است.
مقاومت رمز پیروزی جامعه اسلامی است
رییس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران:
حجت الاسلام امرودی با بیان اینکه رهبر انقلاب نخ تسبیح وحدت و انگیزه الهی برای پیروزی در برابر مستکبران است، گفت: مقاومت رمز پیروزی جامعه اسلامی است.
پیش‌بینی محو اسرائیل در کمتر از ۲۵ سال سیر صعودی به خود گرفته است
حجت الاسلام والمسلمین رحیمیان:
تولیت مسجد مقدس جمکران با بیان اینکه پیش‌بینی محو اسرائیل در کمتر از ۲۵ سال سیر صعودی به خود گرفته است، گفت: پیروزی مقاومت قطعی است.
گفتمان سازی و نقطه زن بودن لازمه تحول رسانه ها است
مدیر عامل خبرگزاری فارس:
تیرانداز مخاطب شناسی را یکی دیگر از عواملی دانست که منجر به رشد رسانه می شود، گفت: گفتمان سازی و نقطه زن بودن لازمه تحول رسانه ها است.
رسانه ها در گام دوم انقلاب قدرتمند و نقطه زن شوند
صمدزاده:
استاد دانشگاه با تاکید بر اینکه رسانه ها باید قدرتمند و نقطه زن شوند، گفت: رسانه ابزاری قدرتمند در تحقق اهداف بیانیه گام دوم انقلاب است.
توجیه گناه از خود گناه بدتر است
حجت‌ الاسلام والمسلمین عالی:
حجت ‌الاسلام والمسلمین عالی گفت: نفس انسان بسیار پیچیده است برای همین نباید نسبت به گناهی که انجام داده توجیه کند توجیه گناه از خود گناه بدتر است.
مومنان طائب اهل بهشت هستند
حجت‌ الاسلام والمسلمین انصاریان:
حجت ‌الاسلام والمسلمین انصاریان گفت: انسان باید همچون حضرت زهرا(س) از خداوند خیر دنیا و آخرت را بخواهد و این دعا در محضر خداوند دعایی مستجاب شده است.
جوانان در گام دوم انقلاب با الگوگیری از تجارب گذشته جامعه را متحول کنند
رییس دانشگاه صدا و سیما:
اسفندیاری با بیان اینکه جوانان مومن انقلابی در گام دوم انقلاب با الگوگیری از تجارب گذشته می توانند جامعه را متحول کنند، گفت: بیانیه رهبر انقلاب روایت انقلاب اسلامی است.
آخرین اخبار
پربازدید
پربحث
پرطرفدارترین