حامی طرح شفافیت آرای نمایندگان هستم / مجلس دغدغه بهبود معیشت مردم را دارد
اسحاقی:
خراسان جنوبی - نماینده مجلس به حمایت خود از طرح شفافیت آرای نمایندگان اشاره کرد و گفت: مجلس به دنبال بهبود معیشت مردم است.
فعالیت فرهنگی در استان با پیوست اجتماعی دنبال می شود
مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی:
خراسان جنوبی - حجت الاسلام رضایی با بیان اینکه به دنبال ارتقای سطح مساجد در کشور هستیم، گفت: فعالیت‌های فرهنگی ما در استان با پیوست اجتماعی دنبال می‌شود.
تفکر بسیجی بر پایه خدمت به جامعه است
امام جمعه بیرجند:
خراسان جنوبی - حجت الاسلام والمسلمین عبادی گفت: در راه‌حل و تفکر بسیجی بیش از اینکه فرد به فکر خودش باشد، در پی خدمت به جامعه و نوع بشر است.
فریاد عدالت خواهی مردم در کشورهای غربی بلند شده است
امام جمعه بیرجند:
خراسان جنوبی - حجت الاسلام والمسلمین عبادی گفت: امروز مردم در کشورهای غربی نیز از مستکبران بدشان می‌آید و فریاد عدالت خواهی آنان بلند شده است.
ابوبکر بغدادی یک صهیونیست آموزش دیده بود
نماینده ولی‌فقیه در خراسان‌جنوبی:
خراسان جنوبی ـ حجت‌ الاسلام والمسلمین عبادی گفت: دشمن اعتراف کرد که گروه‌هایی چون داعش را خود تشکیل داده‌است و ابوبکر بغدادی نیز در واقع یک صهیونیست آموزش دیده بود.
کشتار انسان‌های بی‌گناه هیچ قرابتی با اسلام ندارد
امام جمعه اهل سنت بیرجند:
خراسان جنوبی ـ مولوی فاروقی بر حفظ و انسجام وحدت در بین مسلمانان جهان تاکید کرده و جنایات دشمنان را در کشتار مردم مظلوم در مساجد افغانستان را محکوم کرد.
با تقویت جامعه اسلامی زمینه عدالت اجتماعی فراهم می شود
امام جمعه موقت بیرجند:
خراسان جنوبی ـ حجت الاسلام نوفرستی گفت: جامعه اسلامی شکل گرفته است و باید با تقویت حکومت و مراقبت از آن زمینه عدالت اجتماعی فراهم شود.
قرارهای محدود کننده باید مدت زمان مشخص داشته باشد
رییس کل دادگستری خراسان‌ جنوبی:
خراسان جنوبی ـ حجت الاسلام حمیدی گفت: قرارهای محدود کننده چون ممنوع الخروج شدن و ممنوع المعامله شدن باید مدت زمان مشخص داشته باشد و به فرد نیز اطلاع داده شود.
مدرسه مجازی مهدویت در خراسان جنوبی راه اندازی شد
خراسان جنوبی ـ حجت‌الاسلام کمیلی گفت: در ایام کرونا که دوره‌های حضوری کنسل شد مدرسه مجازی مهدویت را راه اندازی کردیم و دوره‌ها در بستر اینترنت برگزار شد.
پرطرفدارترین