ابوبکر بغدادی یک صهیونیست آموزش دیده بود
نماینده ولی‌فقیه در خراسان‌جنوبی:
خراسان جنوبی ـ حجت‌ الاسلام والمسلمین عبادی گفت: دشمن اعتراف کرد که گروه‌هایی چون داعش را خود تشکیل داده‌است و ابوبکر بغدادی نیز در واقع یک صهیونیست آموزش دیده بود.
با تقویت جامعه اسلامی زمینه عدالت اجتماعی فراهم می شود
امام جمعه موقت بیرجند:
خراسان جنوبی ـ حجت الاسلام نوفرستی گفت: جامعه اسلامی شکل گرفته است و باید با تقویت حکومت و مراقبت از آن زمینه عدالت اجتماعی فراهم شود.
قرارهای محدود کننده باید مدت زمان مشخص داشته باشد
رییس کل دادگستری خراسان‌ جنوبی:
خراسان جنوبی ـ حجت الاسلام حمیدی گفت: قرارهای محدود کننده چون ممنوع الخروج شدن و ممنوع المعامله شدن باید مدت زمان مشخص داشته باشد و به فرد نیز اطلاع داده شود.
مدرسه مجازی مهدویت در خراسان جنوبی راه اندازی شد
خراسان جنوبی ـ حجت‌الاسلام کمیلی گفت: در ایام کرونا که دوره‌های حضوری کنسل شد مدرسه مجازی مهدویت را راه اندازی کردیم و دوره‌ها در بستر اینترنت برگزار شد.
آمار متخلفان در جامعه نگران کننده است
آیت‌الله عبادی:
خراسان جنوبی ـ آیت‌الله عبادی گفت: پیکره مردم ما نیروی انتظامی را یک نیروی مؤثر در رشد و کمال جامعه می‌دانند ولی در هر حال آمار متخلفین نیز نگران کننده است.
بشر امروزی با ضلالت و گمراهی به جنگ نعمت های خدادادی می رود
امام جمعه بیرجند:
خراسان جنوبی ـ حجت الاسلام و المسلمین عبادی گفت: متاسفانه بشر با اختیار خودش نه تنها از نعمت هدایت بهره‌مند نمی‌شود بلکه با ضلالت و گمراهی با آن می‌جنگد.
ثبت ۷۱ وقف جدید از ابتدای سالجاری تاکنون در خراسان جنوبی
مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی خبر داد؛
خراسان جنوبی ـ حجت الاسلام بخشی پور گفت: از ابتدای امسال تاکنون 71 وقف جدید به ارزش 126 میلیارد ریال در استان خراسان جنوبی به ثبت رسیده است‌.
برگزاری همایش «اسطوره‌های صبر و مقاومت» در آستان حسین بن موسی الکاظم طبس
خراسان جنوبی ـ همایش اسطوره‌های صبر و مقاومت ویژه مادران، همسران، خواهران و دختران شهدا، جانبازان، ایثارگران و آزادگان برگزار شد.
زمانی که همه چیز رها است، فساد، انحراف، ابهام به وجود می آید
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
خراسان جنوبی ـ آیت الله عبادی گفت: اگر مردم به معرفت و فرهنگ کافی برسند دنبال خلاف نمی روند اما وقتی همه چیز رها است، فساد، انحراف، ابهام به وجود می آید.
پرطرفدارترین