ماه رمضان بهترین فرصت برای شروع سیر و سلوک خوش‌اخلاقی است
استاد حوزه علمیه:
استاد حوزه علمیه گفت: طبق آموزه «اکمَلُکمْ ایماناً احْسَنُکمْ خُلْقاً» اصولاً حُسن خلق هم‌سوی با اصل ایمان است و اِکمال ایمان ما درگرو حُسن خلق ما است.
آزادی روز قدس؛ آرمانی فرادینی و فرامذهبی
رییس شورای تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی مطرح کرد؛
آرمان آزادی قدس شریف تنها متعلق به مسلمانان نیست؛ بلکه آرمان همه بشریت و درد مشترک تمامی انسان‌های عدالت‌خواه در سراسر گیتی است.
موضع‌گیری رهبری در قضیه کرونا تجلی عقلانیت عمیق اسلامی و انقلابی است
استاد حوزه علمیه:
استاد حوزه با اشاره به فرموده رهبری مبنی بر تبعیت از نظر کارشناسی در زمینه کرونا، گفت: موضع‌گیری رهبری در این قضیه تجلی عقلانیت اسلامی و انقلابی است.
فضای مجازی باید در سیطره نیروهای مستعد انقلابی باشد
نماینده ولی‌فقیه در خراسان جنوبی:
امام‌جمعه بیرجند گفت: باید مدیریت و تولید محتوای فضای مجازی در اختیار نیروهای مستعد داخلی باشد تا دشمن نتواند با استفاده از این فضا زهر خود را بریزد.
دفاع واقع‌بینانه و نقد منصفانه الگوی رهبری در ارزیابی اقدامات مسؤولان است
استاد حوزه علمیه خراسان:
استاد حوزه علمیه گفت: در ارزیابی اقدامات علیه کرونا باید الگوی رهبری را در پیش گرفته؛ یعنی از وضعیت موجود دفاع واقع‌بینانه و نقد منصفانه داشته باشیم.
بصیرت و صداقت دو شاخصه اصلی سپاه پاسداران است
نماینده ولی‌فقیه در خراسان جنوبی:
نماینده ولی‌فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه سپاه دارای دو شاخصه بصیرت و صداقت است، گفت: بصیرت یعنی فرد در مقابل انواع بازی‌های سیاسی، استکباری و… نلغزد.
مواجهه ملت ایران با کرونا، فرهنگ متعالی ایرانی اسلامی را به دنیا نشان داد
نماینده ولی‌فقیه در خراسان جنوبی:
نماینده ولی‌فقیه در خراسان جنوبی با اشاره به مشارکت همگانی ملت ایران در رزمایش مواسات، گفت: مردم ایران در قضیه کرونا فرهنگ متعالی ایرانی اسلامی را به دنیا نشان دادند.
بیرجندی‌ها دو میلیارد تومان به رزمایش مواسات کمک کردند
رییس تبلیغات اسلامی بیرجند خبر داد؛
رییس اداره تبلیغات اسلامی بیرجند گفت: مردم نیک‌اندیش این شهرستان بیش از دو میلیارد تومان به رزمایش ملی همدلی و مشارکت مؤمنانه مواسات کمک کردند.
بلا و گرفتاری میدان امتحان مؤمن است
استاد حوزه علمیه:
استاد حوزه علمیه با تبیین آسیب منحصر دانستن معاصی به‌عنوان علت بحران کرونا، گفت: بلایا برای ظالم تنبیه، برای مؤمن آزمایش، برای انبیا ترفیع درجه و برای اولیا تکریم است.
آخرین اخبار
پربازدید
پربحث
پرطرفدارترین