دستاوردهای انقلاب و نظام اسلامی برای مردم به درستی تبیین شود
نماینده ولی فقیه در کرمانشاه:
کرمانشاه ـ آیت الله علما ضمن اشاره به اهمیت تبیین دستاوردهای انقلاب و نظام اسلامی بر لزوم محرومیت زدایی و توجه مسئولان به مناطق محروم تأکید کرد.
زندگی خود را با جنبه های شخصیتی امام رضا تطبیق دهیم
نماینده ولی فقیه در کرمانشاه:
کرمانشاه ـ آیت الله علما گفت: دهه کرامت یک فرصت خوب است تا بتوانیم که جنبه های شخصیتی امام رضا(ع) را بیشتر بشناسیم و زندگی خود را با زندگی آن امام عزیز تطبیق دهیم.
رسانه ها می توانند روند مقابله با جنگ ترکیبی دشمن را مدیریت کنند
امام جمعه موقت کرمانشاه:
کرمانشاه ـ حجت الاسلام والمسلمین حجتی گفت: امروز که در یک جنگ ترکیبی تمام عیار قرار داریم شما اصحاب رسانه باید بتوانید بخشی از این دفاع را مدیریت کنید.
حرکت پرچم آستان قدس رضوی در کشور زمینه رحمت برای ملت است
نماینده ولی فقیه در کرمانشاه:
کرمانشاه ـ آیت الله علما گفت: حرکت پرچم مقدس آستان قدس رضوی در کشور زمینه خیر و رحمت برای مردم ایران و این مملکت است و این نشان از معنویت بزرگ امام خمینی(ره) دارد.
تسلیم ناپذیری در برابر زورگویان، پیام مهم فتح خرمشهر بود
امام جمعه موقت کرمانشاه:
کرمانشاه ـ حجت الاسلام والمسلمین حجتی گفت: آزادسازی و فتح خرمشهر توسط رزمندگان اسلام یک رویداد بزرگ همانند پیروزی ملت ایران در سال ۵۷ بود.
نباید اختلاف نظر شیعه و سنی به بهانه ای برای دخالت بیگانگان تبدیل شود
امام جمعه اهل سنت کرمانشاه:
کرمانشاه ـ ماموستا مرادی گفت: شیعه و سنی از یک اصل هستند و نباید اختلاف نظر این دو مذهب اسلامی به بهانه ای برای دخالت بیگانگان تبدیل شود.
عید غدیر یکی از مهم ترین و با ارزش ترین سرمایه های معنوی است
نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه:
کرمانشاه ـ آیت الله علما گفت: میلاد ائمه اطهار علیهم السلام و به ویژه جشن غدیر یکی از مهم ترین و با ارزش ترین سرمایه های معنوی برای همه ما محسوب می شود.
کار در اسلام وسیله تربیت جسم و روح است
امام جمعه اهل سنت کرمانشاه:
کرمانشاه ـ ماموستا مرادی گفت: کار در اسلام عبادت است و وسیله تربیت جسم و روح می باشد و از سوی دیگر کار باعث پرکردن ایام فراغت، مانع فساد، عامل رشد محسوب می شود.
دولت برای ازدواج جوانان، تسهیلات مورد نیاز را مهیا کند
نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه:
کرمانشاه ـ آیت الله علما گفت: از دولت می‌خواهیم که برای جوانان تسهیلات مورد نیاز را تهیه و مهیا کرده و خانواده ها با تدبیر و علم نسبت به ازدواج جوانان خود اقدام کنند.
پرطرفدارترین