وهابیت با بهره گیری از شبکه های ماهواره ای در پی تحریف خطبه غدیر است
امام جمعه شهرستان کنگاور:
کرمانشاه ـ حجت الاسلام لروند گفت: بسیاری از شبکه های ماهواره ای وابسته به جریان های وهابی و سفلی به دنبال تخطئه، تحریف و مصادره خطبه معروف غدیر بوده و هستند.
اطلس جامع شهدای کرمانشاه تهیه شود / لزوم تکریم خانواده های شهدا
امام جمعه موقت کرمانشاه:
کرمانشاه ـ حجت الاسلام و المسلمین حجتی گفت: متولیان امر کانون های ویژه دینی و فرهنگی را برای خانواده های معظم شهدا، ایثارگران و جانبازان در استان کرمانشاه مهیا کنند.
تلاش جریانات الحادی برای ترویج بی توجهی نسبت به احکام الهی
امام جمعه ثلاث باباجانی مطرح کرد:
کرمانشاه ـ ماموستا شیخی گفت: برخی از جریانات الحادی تمام تلاششان این است که احکام الهی همانند نماز، زکات، روزه و... را در نظر فرد مؤمن و مسلمان کمرنگ جلوه دهند.
مسؤولان در سریع ترین زمان ممکن مشکلات خوزستان را برطرف کنند
مسؤول دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت کرمانشاه:
کرمانشاه ـ حجت الاسلام فاضلی گفت: مردم خوزستان 8 سال شجاعانه در مقابل دشمن ایستادند و افتخارات بسیاری آفریدند، لذا مردمان این خطه دلاورپرور شایسته هرگونه خدمت هستند.
برگزاری کلاس های تقویتی و جبرانی در تمامی مدارس علمیه کرمانشاه
معاون آموزش حوزه علمیه استان کرمانشاه خبر داد:
کرمانشاه ـ حجت الاسلام صلاحی گفت: کلاس های تقویتی و جبرانی با تکیه بر تقویت ادبیات عرب برای تحکیم بنیان های علمی در تمامی مدارس علمیه کرمانشاه برگزار می شود.
خلأ تهذیبی در حوزه به ظهور و تقویت جریان های سکولار می انجامد
آیت الله عبداللهی:
کرمانشاه ـ آیت الله عبداللهی گفت: خلأ تهذیبی در حوزه های علمیه می تواند زمینه ساز ورود جریان های حاشیه ای همانند جریان های سکولار باشد.
اشتغال را تنها به «پشت میز نشینی» خلاصه نکنیم / به جوانان «مهارت» بیاموزیم
نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه:
کرمانشاه ـ آیت الله علما با بیان اینکه اشتغال را نباید تنها به پشت میز نشینی خلاصه کنیم، گفت: باید جوانان را با حرفه ها و مشاغل مهم و کلیدی آشنا سازیم.
انکار «غدیر» به منزله تخریب اسلام است
مدیر مدرسه علمیه شهرستان صحنه:
کرمانشاه ـ حجت الاسلام بهمنی گفت: رد غدیرخم توسط دشمن تلاش برای زیر سؤال بردن امامت و تخریب اسلام است، کاری که رادیکال ها در جهان اسلام در حال انجام آن هستند.
جزئیات مسابقات شهرستانی قرآن کریم در کرمانشاه
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه تشریح کرد؛
کرمانشاه ـ حجت الاسلام صالحی برنامه ها و جزئیات برگزاری چهل و چهارمین دوره از مسابقات شهرستانی قرآن کریم در کرمانشاه را تشریح کرد.
پرطرفدارترین