۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۲
کد خبر: ۶۵۲۹۵۶
پ
حجت الاسلام شکریان هشدار داد؛
حجت الاسلام شکریان با انتقاد از انتشار عکسی از یک نماد ضد دینی و خانوادگی از سوی برخی نزدیکان دولت گفت: رفتار‌های لیبرالی و به اصطلاح روشنفکرانه زیبنده نظام اسلامی نیست.
حجت الاسلام ناصرشکریان، مدیر کل تبلیغات اسلامی مازندران در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری رسا در ساری، با انتقاد از انتشار عکسی از یک نماد ضد دینی و ضد ارزش‌های اسلامی و خانوادگی از یک مقام وابسته به دولت، گفت: رفتار‌های لیبرالی و به اصطلاح روشنفکرانه در برخی عناصر، زیبنده نظام مقدس جمهوری اسلامی نیست.
 
وی با بیان این که تصویر منتشر شده برگرفته از سبک زندگی منحط غربی و زیرپا گذاشتن ارزش‌های اسلامی و انسانی است، اظهار داشت: متأسفانه برخی عناصر در کشور با نگاه لیبرالی و غرب گرایانه می‌خواهند ذائقه و باور‌های دینی و ارزش‌های اسلامی را در مردم تغییر داده و خود را به اصطلاح روشنفکر معرفی کنند و با استفاده از نماد‌های بی بند و باری و ضد ارزش از جامعه غربی آن را ترویج می‌کنند.
 
حجت الاسلام شکریان با محکوم کردن این گونه رفتار‌ها در جامعه اسلامی و ترویج آن در کشور، افزود: دشمنان قسم خورده نظام مقدس جمهوری اسلامی با سرمایه گذاری، صرف هزینه‌های هنگفت و نفوذ برخی عناصر درصدد ترویج فرهنگ منحط غربی و تغییر ذائقه ملت مسلمان ایران اسلامی هستند که قطعا در این تهاجم هم شکست خواهند خورد.
 
استاد حوزه علمیه مازندران به بحران‌های امروز غرب در جهان اشاره و تصریح کرد: خانواده مؤمن و متدین در جامعه اسلامی و ملت بزرگ ایران اسلامی در تمامی بحران‌ها با اتکاء به ظرفیت‌های تمدنی خود و باور‌های اسلامی در مقابل این بحران‌ها ایستادگی کرده است که نمونه آن را در مبارزه با ویروس کرونا و موفقیت‌های جمهوری اسلامی در مقابل این و ویروس منحوس می‌توان به چشم دید، اما جای تعجب است که برخی شرایط امروز جوامع غرب و باتلاق گرفتار شده این جوامع را در پی این بحران در کشور‌های مدعی تکنولوژی و پیشرفته نمی‌بینند.
 
عضو شورای فرهنگ عمومی مازندران به ویژگی‌های خانواده مسلمان اشاره و تأکید کرد: رهبر معظم انقلاب بار‌ها در فرمایشات خود نسبت به اهمیت سبک زندگی اسلامی و قرآنی اشاره فرمودند، اما جای تاسف است برخی در نظام مدیریتی کشور با انتشار عکس با مضامین غربی و ترویج اینگونه رفتار‌های ضد اسلامی و انسانی بدنبال جایگزین کردن سبک زندگی غربی و ترویج اینگونه رفتار‌ها با الگو گیری از تمدن منحط غربی هستند.
 
استاد حوزه‌ علمیه مازندران در ادامه سخنان خود با تقدیر از حضور مردم مومن و دیندار ایران اسلامی در مساجد و محافل مذهبی با رعایت بسیار دقیق پروتکل‌های وزارت بهداشت و درمان، در مراسم پرفضلیت شب‌های قدر، خاطرنشان کرد: همانگونه که رهبر معظم انقلاب فرمودند مسجدی‌ها، هیأت های مذهبی و فعالان فرهنگ دینی و اسلامی در این شب‌ها نشان دادند که در اجرای قوانین و رعایت موارد بهداشتی و درمانی نسبت به دیگران دغدغه مند‌تر و دقیق‌تر هستند.
 
حجت الاسلام شکریان ادامه داد: برگزاری موفقیت آمیز این مراسم آیینی در شب‌های قدر بدون هیچ مشکل و خللی نشان از اهمیت این موضوع برای مجموعه فعالان حوزه دین و فرهنگ اسلامی است که جای تقدیر و تشکر دارد.
 
مدیرکل تبلیغات اسلامی به هجمه‌های فرهنگی استکبار جهانی و برنامه ریزی آنان برای تغییر باور‌های دینی و اسلامی در جوامع اسلامی اشاره و بیان داشت: امروز جهان غرب در حال فروپاشی و نابودی است و خلاء امروز این جوامع وجود معنویت و ارزش‌های اسلامی و انسانی است.
 
استاد حوزه علمیه مازندران ادامه داد: جمهوری اسلامی با تأسی از فرهنگ اسلام ناب و سبک زندگی اهل بیت(ع) در همه این بحران‌ها با موفقیت عبور کرده است و رهبر معظم انقلاب با تدبیر و درایت هوشمندانه خود و با پشتوانه ملت فهیم ایران اسلامی در مقابل این هجمه‌ها ایستادگی می‌کند و به لطف و مدد الهی از همه این بحران‌ها سربلند بیرون خواهد آمد./950/ت310/ق
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
نظراتی که حاوی توهین یا افترا به اشخاص،قومیت‌ها باشد و یا با قوانین کشور و آموزه های دینی مغایرت داشته باشدمنتشر نخواهد شد.
آخرین اخبار
پربازدید
پربحث
پرطرفدارترین