۱۰ تير ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۲
کد خبر: ۶۵۶۵۲۰
پ
پایگاه اطلاع رسانی دفتر حضرت آیت الله مکارم شیرازی، مرکز پاسخگویی به مسائل شرعی و اعتقادی را در پنج بستر ارتباطی دایر نموده است‌.

به گزارش سرویس حوزه و روحانیت خبرگزاری رسا، پایگاه اطلاع رسانی دفتر حضرت آیت الله مکارم شیرازی، مرکز پاسخگویی به مسائل شرعی و اعتقادی را در پنج بستر ارتباطی دایر نموده است‌.

با توجه به فطرت حقیقت جوی بشر، پاسخگویی به مسائل اعتقادی و شرعی مردم همواره به عنوان یکی از دغدغه های اصلی علما و دانشمندان دین، بوده است. لذا استفاده از همه امکانات و بسترهای ممکن ارتباطی برای تعامل مخاطبان با کارشناسان این مسائل، یکی از مؤلفه های اثرگذار در ترویج معارف و فرهنگ اصیل و ناب شیعه خواهد بود.

پایگاه اطلاع رسانی دفتر حضرت آیت الله مکارم شیرازی با توجه به این مهم، مرکز پاسخگویی به مسائل شرعی و اعتقادی را در پنج بستر ارتباطی دایر نموده و با توجه به اهمیت و ضرورت نظارت بر روند پاسخگویی، این مرکز شامل معاونت های زیر می باشد:

معاونت پاسخگویی ایمیل
معاونت پاسخگویی آنلاین
معاونت پاسخگویی پیامک
معاونت پاسخگویی تلفن اینترنتی
معاونت پاسخگویی بین الملل
معاونت پاسخگویی فضای مجازی و شبکه های اجتماعی

اصلی ترین هدف این مرکز پاسخگویی سریع و دقیق به مسائل مردم است به گونه ای که به طور میانگین سالیانه به بیش از یک میلیون پرسش در موضوعات مختلف فقهی و اعتقادی و در هشت زبان فارسی، انگلیسی، اردو، آذری، روسی، اسپانیولی، فرانسه و عربی پاسخ داده می شود.

جهت مشاهده فیلم کلیک کنید./1324/د102/ف

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
نظراتی که حاوی توهین یا افترا به اشخاص،قومیت‌ها باشد و یا با قوانین کشور و آموزه های دینی مغایرت داشته باشدمنتشر نخواهد شد.
آخرین اخبار
پربازدید
پربحث
پرطرفدارترین