۰۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۹:۵۸
کد خبر: ۶۸۵۳۴۴

حمایت آشکار رژیم صهیونیستی از تجزیه‌طلبان

حمایت آشکار رژیم صهیونیستی از تجزیه‌طلبان
خبرنگار اسرائیلی با بازنشر تصویری از دیدار خود با یکی از سران گروهک الاحوازیه اعلام کرد رژیم اشغالگر قدس از گروه های تجزیه طلب خوزستانی حمایت می کند.

به گزارش سرویس سیاسی خبرگزاری رسا، ایدی کوهن خبرنگار اسرائیلی نزدیک به سازمان جاسوسی رژیم صهیونیستی (موساد) دقایقی قبل با بازنشر تصویری از دیدار خود با یکی از سران گروهک تروریستی الاحوازیه اعلام کرد رژیم اشغالگر قدس از گروه های تجزیه طلب خوزستانی حمایت و در کنار آنان در مقابل جمهوری اسلامی ایستاده است.

او همچنین با کنایه به اعراب حاشیه خلیج فارس نوشته است: اعراب تماشا کنید. شما عرب ها از اهوازی ها حمایت نکردید. ما یهودیان از آنها حمایت کردیم. ننگ بر شما ترسوها، برده های ایران. یهودیان از شما شریف ترند. تاریخ به شما عرب‌ها رحم نخواهد کرد.

مطالبات به حق مردم استان خوزستان و نارضایتی آنها در حوزه آب که مورد تأیید و تاکید رهبر معظم انقلاب نیز قرار گرفته در حالی است که برخی گروهک‌های تروریستی که آشکارا مورد حمایت برخی کشورهای مرتجع منطقه و رژیم صهیونیستی قرار دارند، با دعوت مردم به اقدامات تروریستی و نبرد مسلحانه سعی در به انحراف کشاندن مطالبات به حق آنها دارند.

حمایت آشکار رژیم صهیونیستی از تجزیه‌طلبان

ارسال نظرات