۱۵ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۷:۱۱
کد خبر: ۶۸۶۳۴۵

دستگیری ضارب روحانی آمر به معروف در قم

دستگیری ضارب روحانی آمر به معروف در قم
قم ـ معاون دادستان قم دستگیری ضارب روحانی آمر به معروف در قم خبر داد و گفت: دستگاه قضایی با افرادی که متعرض آمران به معروف می شوند با جدیت و قاطعانه برخورد خواهد کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری رسا در قم، زارعی معاون دادستان قم در خصوص خبر ایراد جرح یک روحانی در پردیسان با چاقو اظهار کرد: در تاریخ 11 مرداد ماه ساعت 20، گزارشی مبنی بر ایراد جرح یک فرد روحانی با چاقو در راستای امر به معروف و نهی از منکر در پردیسان اعلام شد که بلافاصله شناسایی و دستگیری متهم در دستور کار قرار گرفت.

معاون دادستان قم با اشاره به صدور دستورات قضایی در ساعات اولیه و حضور ماموران انتظامی در محل حادثه بیان داشت: با توجه به حساسیت موضوع و پیگیری دادستان محترم کل کشور، رئیس کل محترم دادگستری استان و دادستان محترم مرکز استان قم و با تلاش بی وقفه ماموران کلانتری 24 پردیسان، متهم کمتر از 12 ساعت خارج از پردیسان و در منزل یکی از دوستانش دستگیر و پرونده به شعبه بازپرسی ارجاع و متهم روانه زندان شد و تحقیقات در این خصوص ادامه دارد.

این مقام قضایی وضعیت جسمی روحانی آمر به معروف را مساعد اعلام کرد و گفت: دستگاه قضایی با افرادی که متعرض آمران به معروف و ناهیان از منکر می شوند مطابق قانون با جدیت و قاطعانه برخورد خواهد کرد.

ارسال نظرات
نظرات بینندگان
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۶ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۵
درود بر ناجا
0
0
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۶ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۵:۴۲
اینگونه افراد تعادل روانی ندارند و باید بشدت مجازات شوند و در آینده پس از طی دوران مجازات با پابند الکترونیکی آزاد شوند
0
0