۲۱ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۶:۴۷
کد خبر: ۷۱۶۷۲۸
نماینده ولی فقیه در کرمانشاه:

دشمن به دنبال ایجاد انحراف در نسل جدید است

دشمن به دنبال ایجاد انحراف در نسل جدید است
کرمانشاه ـ آیت الله علما گفت: در گذشته دشمنان ثروث های مادی کشورمان را غارت می کردند ولی امروز به دنبال تغییر فکر و عقیده جوانان ما و ایجاد انحراف در این نسل هستند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری رسا در کرمانشاه، آیت الله مصطفی علما در خطبه های این هفته نماز جمعه کرمانشاه اظهار داشت: امروز جهان اسلام همه به نوعی مدیون رشادت ها و ایثارگری های امام حسین علیه السلام است زیرا این امام همام با تقدیم جان مبارک خویش انحراف را از دین اسلام زدود.

نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه گفت: بنابراین امروز ما به عنوان یک مسلمان باید میراث دار فرهنگ عاشورا و کربلا باشیم زیرا این مکتب ما را به رستگاری می رساند.

امام جمعه کرمانشاه در ادامه سخنان خود افزود: رهبر معظم انقلاب اسلامی توجه و دلسوزی ویژه ای نسبت به آگاه سازی نسل جوان دارند، بنابراین باید همه برای اجرایی شدن این خواسته معظم له تلاش کنیم.

وی بااشاره به اینکه قدرت امروز ایران اسلامی با اوایل انقلاب به هیچ عنوان قابل مقایسه نیست، تاکید کرد: امروز به برکت خون شهدا و رزمندگان اسلام، این انقلاب در جایگاهی قرار گرفته است که ابرقدرت شرق تجهیزات خود را از ما می خرد.

نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه گفت: امروز می توان به برکت اهل بیت عصمت و طهارت (ع) فکر و فرهنگ اسلامی و الهی را به جامعه تزریق کرد.

امام جمعه کرمانشاه عنوان داشت: در گذشته دشمنان ثروث های مادی کشورمان را غارت می کردند ولی امروز به دنبال تغییر فکر و عقیده جوانان ما و ایجاد انحراف در این نسل هستند.

آیت الله علما یادآور شد: خانواده ها باید برای در امان بودن فرزندان و جوانانشان آنان را با مسجد و مبانی دینی به خوبی آشنا سازند تا در مقابل دسیسه های دشمنان بیمه شوند./1400/

ارسال نظرات