۲۴ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۲:۲۶
کد خبر: ۷۱۷۱۰۱

واکنش تولیت آستان قدس رضوی به اظهارات سخیف یکی از سران فتنه

واکنش تولیت آستان قدس رضوی به اظهارات سخیف یکی از سران فتنه
تولیت آستان قدس رضوی طی سخنانی نسبت به اظهارات سخیف یکی از سران فتنه واکنش نشان داد.

به گزارش خبرگزاری رسا در خراسان رضوی، حجت‌الاسلام والمسلمین مروی در نشست مشورتی دهه پایانی ماه صفر در جمع مسئولان ارشد استان خراسان رضوی نسبت به اظهارات سخیف یکی از سران فتنه واکنش نشان داد.

وی افزود: این‌گونه اهانت‌ها به شهدای بزرگ و عزیزی که تمام عمر خود را صرف مبارزه با دشمنان انقلاب و اسلام کرده‌اند، دل هر مسلمان انقلابی را به درد می‌آورد.

تولیت آستان قدس رضوی ابراز کرد:  ملت غیور ایران قدردان انسان‌های شریفی هستند که دوران نوجوانی، جوانی و شکوفایی زندگی خود را در جبهه‌های دفاع مقدس و حفاظت از اسلام و این آب‌وخاک طی کردند و سپس به بازنشستگی خود را تقلیل ندادند و در عرصه‌های دیگری به مبارزه با دشمنان اسلام و انسانیت پرداختند و با پایمردی و مجاهدت یک جریان فاسد ضد دینی و بشری به نام داعش را از پای درآوردند.

وی گفت: تشییع باشکوه سردار دل‌ها، به عنوان نماد جریان مقاومت، تنها بزرگداشت شهید سلیمانی نبود، تجلیل از تمامی شهدای مدافعان حرم و شهید همدانی‌ها بود که مردم انصافاً حق مطلب را ادا کردند.

حجت الاسلام والمسلمین مروی خاطرنشان کرد: عده‌ای همچنان که قرآن می فرماید«خداوند بر دل‌هایشان مهر زده» از درک حقیقت عاجز هستند، لذا شهدای عزیز و گران‌قدری که امنیت، عزت، عظمت و اقتدار منطقه‌ای کشور ما از برکت خون این بزرگواران است.

ارسال نظرات