۰۴ مهر ۱۴۰۲ - ۱۴:۰۱
کد خبر: ۷۴۲۴۳۶

آیا صدای مهیب شب گذشته در خرم‌آباد انفجار بود؟

آیا صدای مهیب شب گذشته در خرم‌آباد انفجار بود؟
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان با تکذیب هرگون انفجاری در خرم‌آباد و حومه شهر گفت: خبرهای منتشر شده در رسانه‌های معاند و برخی کانال‌ها در ارتباط با تکانه‌های شدید در خرم‌آباد، به‌طور یقین گمانه‌زنی رسانه‌ای و مغرضانه است‌.

صدای مهیب همراه با لرزش شب گذشته در برخی  برخی مناطق خرم‌آباد شنیده شد و ترس و نگرانی مردم این شهرستان را به‌دنبال داشت.

مردم در ابتدا تصور می‌کردند که زلزله باعث این صدا و تکانه‌ها شده‌ است، اما با توجه به اینکه مرکز ژئوفیزیک دانشگاه تهران خبری از زلزله در خروجی درگاه اینترنتی خود اعلام نکرده بود، همین امر ‌باعث شد‌ تا ‌وقوع انفجار ‌در اذهان مردم پررنگ‌تر شود.

در تازه‌ترین خبرها احسان یاوری معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان اظهار داشت: مسئله وقوع انفجار  در شهر و یا حومه خرم‌آباد براساس دریافت گزارش از منابع امنیتی و نظارتی منتفی است.‌

وی افزود: خبرهای منتشر شده در رسانه‌های معاند و برخی کانال‌ها به‌طور یقین گمانه‌زنی رسانه‌ای و مغرضانه است‌.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار لرستان عنوان کرد: هدف رسانه‌های معاند از خبرهای کذب و گمانه‌زنی‌های غلط در ارتباط با صدای شنیده‌شده در برخی مناطق خرم‌آباد، در پی تشویش اذهان عمومی و نگران‌کردن مردم است.

یاوری گفت: از مردم لرستان درخواست می‌کنیم به شایعات توجه نکند و اخبار را تنها از مراجع و رسانه‌های رسمی دریافت کنند.‌

در پی شنیده شدن صدای مهیب در نیمه شب گذشته، برخی رسانه‌های معاند و منافقان اعلام کردند که در یکی از مراکز نظامی لرستان انفجار مهیبی رخ داده است.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات