۱۰ مهر ۱۴۰۲ - ۲۰:۳۷
کد خبر: ۷۴۲۹۰۲
فرمانده لشکر ۲۹ سپاه حضرت نبی اکرم عنوان کرد؛

ضرورت حفظ وحدت برای اعتلای نظام اسلامی

ضرورت حفظ وحدت برای اعتلای نظام اسلامی
کرمانشاه ـ سرهنگ صفری گفت: باید با وحدت و مودت برای پیشرفت جمهوری اسلامی ایران تلاش کنیم.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری رسا در کرمانشاه، سرهنگ صفری امروز در گردهمایی ائمه جمعه و جماعات شیعه و اهل سنت شهرستان‌های سرپل‌ذهاب، گیلانغرب، قصرشیرین و دالاهو به مناسبت گرامیداشت هفته وحدت که در حرم مطهر حضرت احمد ابن اسحاق (ره) شهرستان سرپل ذهاب برگزار شد، اظهار داشت: باید با وحدت، مودت و برادری برای پیشرفت جمهوری اسلامی تلاش کنیم.

فرمانده لشکر ۲۹ سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه افزود: لشکر الهی ۲۹ حضرت نبی اکرم‌(ص) به مصداق کلام ارزشمند امیرالمومنین(ع) در ایجاد امنیت پایدار و خدمت به مردم خطه غرب کرمانشاه مجاهدت می‌کنند.

سرهنگ صفری تصریح کرد: لشکر ۲۹ در منطقه سرپل‌ذهاب، قصرشیرین، گیلان‌غرب و دالاهو تا عمق شهرستان کرمانشاه پایگاه‌های متعددی در مناطق صعب‌العبور و ارتفاعات مهم منطقه دارد و برای امنیت کشور با حضور فرزندان ایران در حال مجاهدت است.

وی اذعان داشت: نقطه قوت لشکر ۲۹ در این منطقه بهره‌مندی از سرمایه مهم اجتماعی همراهی، مشارکت، همکاری، هم‌افزایی و همدلی علما، بزرگان، متنفذین و مردم این منطقه است که می‌تواند سبب تعالی بخشیدن انجام ماموریت‌های لشکر شود.

سرهنگ صفری خاطرنشان کرد: علما، بزرگان و متنفذین شیعه و اهل سنت پرچمداران جهاد تبیین هستند که در سال گذشته بازدیدی از پایگاه‌های مهم لشکر در منطقه داشتند و می‌توانند با جهاد تبیین، این نقطه قوت لشکر و حمایت مردمی را تقویت کنند تا لشکر ۲۹ در راستای خنثی کردن توطئه‌های دشمن موفق باشد.

وی افزود: پیروزی از جانب خداوند متعال به شرط ایمان و تقوی، وحدت، همبستگی، همیت و مجاهدت در همه عرصه‌ها حاصل می‌شود و قطعا ما می‌توانیم به اهداف متعالی و آرمان‌های انقلاب اسلامی دست یابیم./1400/

ارسال نظرات