۰۷ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۴:۱۵
کد خبر: ۷۵۴۰۰۹

استقبال چشمگیر قمی‌ها از فیلم‌های نوروزی در سینما «بازار شهر»  

استقبال چشمگیر قمی‌ها از فیلم‌های نوروزی در سینما «بازار شهر»  
مدیر اجرایی پردیس سینمایی بازار شهر با اشاره به اکران تمامی فیلم‌های نوروزی در این سینما، گفت: از زمان آغاز اکران فیلم‌های نوروزی در شب‌های عید و ماه رمضان شاهد استقبال چشمگیر علاقه‌مندان از فیلم‌ها هستیم.

به گزارش سرویس فرهنگی و اجتماعی خبرگزاری رسا، مجتبی رضایی امروز در گفت‌وگو با جمعی از خبرنگاران با تبریک ایام نوروز و سالروز ولادت امام حسن مجتبی(ع) از اکران تمامی فیلم‌های نوروزی در پردیس سینمایی بازار شهر خبر داد و اظهار کرد: فیلم‌های «تمساح خونی»، «آسمان غرب»، «پرویزخان»، «بی‌بدن»، «آپاراتچی»، «نوروز» و «ایلیا جست‌وجوی قهرمان» در این سینما در حال اکران است.

وی به استقبال چشمگیر علاقه‌مندان از فیلم‌های نوروزی در این سینما اشاره کرد و گفت: از زمان آغاز اکران فیلم‌های نوروزی و بویژه در شب‌های عید شاهد استقبال خوب علاقه‌مندان از فیلم‌ها هستیم.

وی تصریح کرد: روزانه ۱۸ سانس فیلم نوروزی در پردیس سینمایی بازار شهر به نمایش درمی‌آید که با توجه به استقبال مخاطبان از آثار کمدی در قم، ۹ سانس به فیلم «تمساح خونی» اختصاص دارد.

مدیر اجرایی پردیس سینمایی بازار شهر در خصوص بیشترین مخاطب فیلم نوروزی در این سینما، گفت: فیلم کمدی «تمساح خونی» به کارگردانی جواد عزتی، فیلم اجتماعی «بی‌بدن» به کارگردانی مرتضی علیزاده و فیلم دفاع مقدسی «آسمان غرب» تاکنون بیشترین فروش و مخاطب را در میان فیلم‌های نوروزی در این سینما داشته‌اند.

رضایی همچنین به طرح اکران شبانه عید نوروز و ماه مبارک رمضان اشاره کرد و گفت: با توجه به استقبال چشمگیر مخاطبان از فیلم‌های نوروزی در این سینما، تاکنون چندین نوبت سانس فوق‌العاده برای فیلم‌های پرمخاطب اختصاص یافته و برای سانس یک بامداد نیز به صورت حضوری بلیت‌فروشی انجام می‌شود.

وی در ادامه به اکران مردمی فیلم سینمایی «پرویزخان» با حضور کارگردان و بازیگران این فیلم در پردیس سینمایی بازار شهر اشاره کرد و گفت: با توجه به اینکه علی ثقفی کارگردان این فیلم از فیلمسازان استان قم است و با هماهنگی و همکاری سازمان هنری رسانه‌ای اوج، مراسم اکران مردمی «پرویزخان» برگزار شد و مورد استقبال خوب علاقه‌مندان قرار گرفت.

مدیر اجرایی پردیس سینمایی بازار شهر در پایان با قدردانی از همکاری اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی قم، از تداوم نمایش فیلم‌های نوروزی در این سینما و میزبانی از علاقه‌مندان خبر داد.

ارسال نظرات