۰۸ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۷:۰۵
کد خبر: ۷۵۴۰۵۱

تأمین جهیزیه نو عروس آران و بیدگلی همزمان با میلاد کریم اهل بیت

تأمین جهیزیه نو عروس آران و بیدگلی همزمان با میلاد کریم اهل بیت
اصفهان - دبیر کانون‌های خدمت رضوی شهرستان آران و بیدگل از تأمین بخشی از جهیزیه عروس آران و بیدگلی توسط خادمیاران رضوی همزمان با میلاد کریم اهل بیت(ع) خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری رسا در کاشان، عباس آذرباد پیش از ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران گفت: خادمیاران رضوی شهرستان آران و بیدگل همزمان با میلاد کریم اهل بیت (ع) بخشی از جهزیه عروس نیازمند را تامین و وی را راهی خانه بخت کردند.

وی افزود: این اقدام در قالب طرح حُسنا «حامیان سنت نبوی ازدواج» از سوی خادمیاران و یاوران کانون‌های خدمت رضوی این شهرستان انجام شد.

آذرباد گفت: در این اقدام خداپسندانه، کانون خدمت رضوی تخصصی بانوان و خانواده رضوی شهرستان با کمک مردم شهرستان و مشارکت بنیاد کرامت آستان قدس رضوی پنج قلم کالای اساسی جهیزیه شامل اجاق گاز، یخچال، جاروبرقی، لباسشویی و یک تخته فرش ۱۲ متری ۷۰۰ شانه آکریلیک را برای نوعروس تامین کردند.

وی افزود: هزینه جمع آوری شده ۱۷۰ میلیون ریالی خادمیاران رضوی با مشارکت عمومی مردم و بانیان نیکوکار به مناسبت‌های ایام فاطمیه، دهه پایانی صفر و دهه اول محرم به حساب بنیاد کرامت رضوی واریز و اجناس از مشهد برای نوعروس آران و بیدگل ارسال و اهدا شد.

دبیر کانون‌های خدمت رضوی آران و بیدگل هدیه به نوعروسان در شب میلاد امام حسن مجتبی (ع) را رسمی دیرینه در آران و بیدگل دانست و اظهار داشت: کانون تخصصی بانوان و خانواده رضوی هم بر اساس این سنت، جهیزیه نوعروس نیازمند آران و بیدگلی را تامین کرد تا آغاز زندگی مشترک این نوعروس با این هدیه متبرک شود.

لازم به ذکر است، طرح حُسنا در راستای شبکه‌سازی و مهارت‌افزایی واسطین ازدواج با رویکرد ارتقا و بهبود «نگرش، دانش و مهارت» مبتنی بر آموزه‌های دینی و رضوی و تامین جهیزیه نوعروسان از طریق شبکه خادمیاری آستان قدس رضوی در تمام کانون خدمت رضوی کشور اجرا می‌شود./۱۳۰۷/

محمد ملک آبادی
ارسال نظرات